0 oy
74 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar adetim çok gecikti, 2 haftayı geçkin süredir adet ağrısı çekiyorum ha oldu ha olucak şeklinde olur ya hani dersiniz gece kesin olucam ama olmuyor. Bu sıralar çok kilo aldım 6/7 kilo ve çok kötü stresli zamanlar geçirdim sizce o yüzden mi? Başka başına gelen var mı bu durum ?

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçen ay benim öyle oldu 8-9 gün gecikti strese girdim hamile mi kaldım diye 2 kere test yaptım kan verdim negatif bugün adet günüm ama hala olmadım bakalım ne zaman olurum 
tarafından
Bu ay herkese bir şey olmuş
tarafından
Geçen ayda öyleydi
-Reklam-
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Ben oyle yasadim canim hamileymişim ondan agri cekip adet olmuyormusum test yapsaydin bir 
(1,156 puan) tarafından
Ay oylemi strestendir ozaman canim bilmiyordum kusura bakma
tarafından
Eylünden sonra 2 kez adet oldum tam zamanlarında gebelik yoktur değil mi kesin
(1,156 puan) tarafından
Adet olduysan yoktur tam kanama yasadiysan canim bazen hamilelikte ilk aylarda adet zamanlari agri olabiliyormus ama kanama olmuyormus
tarafından
Evet adet oldum tam kanama 5 gün sürdü 2 kere oldum olay üstüne
(1,156 puan) tarafından
Hamilelik yoktur canim adet olduysan stersten buyuk ihtimal
0 oy
(933 puan) tarafından
Benim de 2 haftaya yakın oldu doktora gittim sonra kendiliğinden oldu
0 oy
(241 puan) tarafından
Test yaptın mı canım 
tarafından
Canım eşimle ayrıyız. En son eylülde beraber olduk onun üstüne de 2 kere adet oldum tam şekilde Ekim ve kasımda. Daha da olamadım
0 oy
(753 puan) tarafından

Iki aydır adet görmeyen ben peki:D gebelik desen yok ama boşuna ağrı cekiyorum adette olmuyorum polikistik over denilen illet varmis heralde ondan da olabilir 

tarafından
Bende iki aydır olmuyorum hayatımda ilk kez başıma geldi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 32 göst.
6 Mart 2024 Aile kategorisinde Xliea (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
12 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde BeyzaZeynal (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 35 göst.
3 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oflu61oflu (605 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.

380,042 soru

11,376,581 cevap

34,862 kullanıcı

...