0 oy
190 göst.
Aile kategorisinde (1,683 puan) tarafından

Oğlum olmasa alıp kapıya koycamm:) Ben bu kadar şımarık başına buyruk dediğim dedik çocuk görmedim sizin kiler ne alemde ?

8 Cevaplar

0 oy
(1,511 puan) tarafından

Her yaşın bir sendromu var galiba ya büyüdükçe akıllanır dediğimiz çocuklar büyüdükçe deliriyor:D

Benimkide 4, buçuk olucak ama kök söktürüyor akşama kadar 

(1,683 puan) tarafından
Sendrom mendurommmm ama ama psikolojim bozuldu kız napcaz böyle:(
-Reklam-
0 oy
(933 puan) tarafından

Benim ki tam 4 yas . Felaket tellali gibi İstanbul'a gidiyorduk. Babasına arabada diyor ki . Kaza yapacat.  Araba çarpacat.  Kardeşim evi dağıtmış goruntulu de gördü akülü araba sipariş verdim binip gidicem eve dayımı tabanca alıp oldurcem  diyo. 1 saat ağladı. Yani sok oluyoruz bazı hareketlerine :D

(3,273 puan) tarafından
İzlediği şeylerde görmüştür bence
(933 puan) tarafından
Aynen minecraft izliyor youtube girince :( o yüzden youtube devredisi biraktim
(3,273 puan) tarafından
Keşke hiç izlemesine izin vermeseydiniz aklına yerleşmiş
(1,683 puan) tarafından
Sy hepsi mi aynı olur :))) neyse tek benimki değilmiş
0 oy
(228 puan) tarafından
Benimki de 3 4ten gün aldı ama felaket bisey ya küfür ediyor vurma itme var yaramazlık hat safhada laf dinlememe çok var napcam bilmiyorum 
(330 puan) tarafından
Benimde kufur ediyo ya ne yaptiysam biraktiramadim hep agliyo bazen gotunyok diye düşünüyorum hic oturmaz aslla bugun oğlum yapma etme demekten basim.davul oldu misafirde vardi ne yapacagimi sasirdim cookk zor
(228 puan) tarafından
Bazen ağzımızdan sinirle çıkıyor mesela ama direk kapıyor mesela biseu söyleyelim direk küfürü veya da başka şeyi kapıyor o anda napicagimi şaşırıyorum
(228 puan) tarafından
Evin benim oğlumda da hep ağlama var maalesef birde hiç yorulmuyor hiperaktif diyor herkes
(1,683 puan) tarafından
Valla benim oglanda küfür ediyor 4 yaşında ama bazen ağzına bir tane vuruyorum daha çok ediyor napcam bilmiyorum
(228 puan) tarafından
Vurmakla olmuyor bu Sefer daha çokta etmeye başlıyorlar küfür edince tepki vermiyorum vermemek gerekmiş duymamazliktan gelmek lazımmış yani çünkü o şekilde cocuklar vazgeçiyormus ama bazende ayıp falan deyip kiziyorum yok kafayı yemek üzereyim erkek çocukları niye böyle ya aynı yaşta kuzeni var kız hayatta sesi çıkmaz yaramazlık 0 benimkinin yanindaaa anaaa dilsiz dersin
0 oy
(2,418 puan) tarafından
Daha 1.5 yaşında ama vallahi öyle şeyler yapıyor ki şok oluyorum resmen araba altına atlamaya çalışıyo tutuyorum diye sinir krizine giriyor yolda kaldırıma çıkarsam mağazalara giriyo çıkarmasam yola atlıyo ne etcemi şaşırdım
(1,683 puan) tarafından
Evde oturması çok daha mantıklı kuzu Allah göstermesin araba altına koşmak ne :( biraz seninki büyümesi lazım hiperaktif demekki aman deyim
0 oy
(213 puan) tarafından
3 yaşında kızım var ,sinirlerim altüst olmuş durumda ya, gülüyorum gülerken ağlıyorum o kadar pskolojimi bozmuş.erkek çocukları çok yaramaz diyolar ama bu 10erkek çocuğuna bedel yaramazligi.hic böyle bir çocuk görmedim.basina buyruk dik kafalı dediğim dedik .yeterr diye bagirasim geliyor,bir yandan 5aylik bebeğim var,derin derin nefes alıyorum.5ayliginda dili çözülmüş bağırıyor oda başlamış:)))))))
(1,683 puan) tarafından
Hahahahha kıyamam ya benim oğlan tek valla artık ömrü boyunca tek kalacak gibi nefes alamıyorum artık evde kocam da bende kaçacak yer arıyoruz ne isterse alınır yapılır yapıldıkca kafayı yiyor bu anlamadım gitti hani büyüyünce düzelecekti bunlar
0 oy
(7,959 puan) tarafından
Senin yine iyi benim ablasına kızıp pipisini çıkarıp yüzüne işedi bu akşam deli oldum. Nerden öğrenmiş hiç bilmiyorum 
(1,683 puan) tarafından
aaaaaa şok oldumm ağzım açık yazıyorum kimden nerden öğrenmiş kız
(7,959 puan) tarafından
Bir bilsem delirdim o kdr kızdım ki pipini kesecem bir daha yaparsan dedim. Özür diledu bir daha yapmam dedi.ilk defa oldu nerden görmüş bilmiyorum
(1,683 puan) tarafından
Umarım unutur acaba biri mi dedi yap diye kız o yaşta çocuklara ne dersen onu yaparlar
(7,959 puan) tarafından
Vala bilemiyorum çok üzüldüm bir ara yegnim yapmıştı duymuştum nefret etmiştim ondan.ztn neyi kinasam hemen başima geliyo.youtubta görmüş olabilir
0 oy
(2,526 puan) tarafından
Bizimki de bazı istediği şeyler olmayınca var gücüyle ağlıyor 3.5 yaş. Ağlaya ağlaya susacak demeye başladım ama bilmem ne zaman susacak. 3.5 yaş
(1,683 puan) tarafından
Erkek kız? Valla bilmiyorum cnm büyüdükçe çekilmiyor bunlar:((:
(2,526 puan) tarafından
Kız canım
0 oy
tarafından
Yemin ederim bikac gündür benimki acayip yaramaz 3bucuk yaşında hiç durmuyor 
(1,683 puan) tarafından
Hepsi aynı o zaman cnm bakalım hayırlısı büyürler inşallah

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 208 göst.