0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (393 puan) tarafından
Napıyorsunuz hanımlar nasılsınız ben 20 güne yakındır iyi olamadım sırt ağrısı geçmiyor bir türlü dün akşam eşim  yaka bandı aldı geldi internetten baktım emziren anneye önerilmez yazıyordu yapıştırmadım bebelerde hasta bu hastalık ne zaman bitecek kaç defa hastaneye gittik geciyor gibi oluyor ama geçmiyor hastanede eczane de aşırı sıralar var sizler nasılsınız

6 Cevaplar

0 oy
(1,080 puan) tarafından
yatırdım oğlum ne gemiler yaktım açtım battaniye altında telefon elimde eşim mutfakta oyun oynuyor aynı monoton hayat yanlizlik
(393 puan) tarafından
Bu erkekler neden böyle sürekli telefon ellerinde ne çocuktan ne kadından haberleri var:(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun benimde belim feci ağrıyor dinlenince geçiyor ama yerimde durabilsem işte yone dayanamdim yer sil kapı sil şimdi kızımı uyutucam
(393 puan) tarafından
Sağolun sizede geçmiş olsun
0 oy
(13,030 puan) tarafından
Hacamat öneririm 

Benim sürekli boynum tutuluyordu em ufak yanlış bir harekette dahi şükür hacamattan sonra düzeldi hatta çok uzun zaman oldu tekrar istiyorum bazen belim ağrıyor 
(393 puan) tarafından
Emziriyorum bir sorun olur mu aceba
(13,030 puan) tarafından
Vücuda ilaç verilmiyor ki
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Keyifli değilim . 
(393 puan) tarafından
Bende de aynı hiç keyif yok 2 gündür ne gece ne gündüz uyku yok haliyle uykusuzluktan baş ağrısı ve aşırı sinirli oluyorum
(2,062 puan) tarafından
Birde migren var bende:/
(393 puan) tarafından
Migren de çok kötü oluyor bende de sünizit var
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Gecmis olsun bu ara herkes hasta ya bende tv8 izliyorum final yapiyor masterchef ona bakiyorum 
(393 puan) tarafından
Sağolun bende kirli sepeti izliyorum
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım napallım oğlanı uyutmaya çalışıyorum eşimle biraz atıştık canım sıkkın sözde bebeğim uyuduktan sonra minni pizza yapıp ortalığı toplayacaktım hiç Hevesim kalmadı
(393 puan) tarafından
Sağol canım boşver yap ye umursama bile umursadkça kendilerini birşey sanıyorlar can boğazdan gelir sen keyfine bak

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 119 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 374 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde idilt (916 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 450 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 526 göst.