0 oy
72 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Kizlar ben spiralimi çıkarıp cocuk düşündükten sonra spiralimj çıkardım 6 ay falan denedim korunmasız iliskiye girdik eşimle ama gebe kalamadım. Hastaneye gitim tsh hormonum yüksek çıktığı için gebe kalamazmisim.ilac kullandım tshjm normal değerlere ulaştı ama hala  gebe  kalamadım.size sormak istediğim şey acaba spiral yüzünden mi gebe kalamiyorum acaba çünkü tsh im normal seviyeye ulaştı. Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler kizlar

7 Cevaplar

0 oy
(3,076 puan) tarafından
Hic bir sorun olmazsa bile bir yıla kadar normal 
-Reklam-
0 oy
(881 puan) tarafından
Ben hıc korunmadım 1yıldır kalamıyorum
(9 puan) tarafından
Doktora göründunuzmu hic
(881 puan) tarafından
Yok gıtmedım
(9 puan) tarafından
Tez zamanda sizde bebek sahibi olursunuz insalh
0 oy
(1,856 puan) tarafından
1 sene devam et sağlıkli gebelik olucak inşallah
(9 puan) tarafından
İinsalh canim
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Çok kafana takma canım yumurtlama ve gebelik şansının yüksek olduğu günleri değerlendir. Spiralle ilgili değildir ben çıkarttırdıktan sonra bir daha regl olmadım. Herkes hemen kalınmaz dediği için de rahattım ama hemen hamile kaldım. Ben de daha birkaç ay sonra kalıyım istiyordum ama nasip böyleymiş. Canını sıkma Allah hayırlısıyla gebe kalmayı nasip etsin inşallah 
(9 puan) tarafından
Amin canım insalah
0 oy
(682 puan) tarafından
Tsh değerim 26 iken hamile kaldım hamilelikte ilac kullandım tsh yüksekliği gebeliğe engel değil başka sebep vardır 
0 oy
(5,021 puan) tarafından
Herhangi bir doğum kontrol yönteminden sonra 1 sene gebe kalamayabilirsin normal. Rabbim gönlüne göre versin :)
0 oy
(1,990 puan) tarafından
Yumurtlama günlerini takip edin bence çok faydası oluyor 
(9 puan) tarafından
Takıl ettim malesef olmadi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 355 göst.
18 Kasım 2018 Aile kategorisinde Tggbaaa (4 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 127 göst.
12 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lalee (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 142 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.

379,461 soru

11,359,376 cevap

34,836 kullanıcı

...