0 oy
604 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (457 puan) tarafından
Ütü yapmak için şişelere doldurmuştum işim bitince kaldırmayı unutmuşum eşim içmiş içtikten sonra farketmiş , internette pek bir şey yazmıyor ama bunu yaşayan oldu mu hiç 

13 Cevaplar

+4 oy
tarafından
:D çok güldüm özür dilerim.

Birşey olmaz bacım vücudun mikrobada ihtiyacı var 
(457 puan) tarafından
İnşallah bişey olmazdır 1 saat falan olmuş sanırım içeli
-Reklam-
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Kurutma makinesinde su birikince ütü mü yapıyorsun o suyla? İlk defa duydum cahilligime ver
(457 puan) tarafından
Evet çeşme suyu ütüde kireç yapıyor, bu saf su kireç yapmıyor p yüzden ütüye koymak için pet şişeye doldurup koyuyorum bir köşeye, yerleri silmek için de kullandığım oluyor kovaya biriktirip
(2,674 puan) tarafından
Haa anladım canım bir şey olmaz herhalde ya
(2,818 puan) tarafından
Eşine de krec yapmaz belki ;)
(457 puan) tarafından
Umarım :D
0 oy
(1,846 puan) tarafından
acile gitsin gecmiş olsun
(457 puan) tarafından
Gideceğini sanmıyorum, su içip yatmış o da zaten 1 saat falan oldu sanırım çocuk ağlayıp uyandırınca söyledi arada
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Hiç denk gelmedim inşallah bişey yoktur post yukarı
(457 puan) tarafından
İnşallah, teşekkür ederim
0 oy
(10,010 puan) tarafından
Kurutma makinasinin suyunu saklayan oldugunu sanmiyorum. O yuzden kimsenin basina gelmemistir bence 
(457 puan) tarafından
Çeşme suyu ütüde kireç yapıyor , bende ütüye koymak için biriktiriyorum bir miktar , ütü yaptım yattım kaldırmayı unutmuşum
(10,010 puan) tarafından
Kiz caydanlikta kalani kullan ben oyle yapiyrm kurutma kirk yil dusunsem aklima gelmez :D
(457 puan) tarafından
Kurutmayı kurmaya gelen servis söylemişti kullanabilirsiniz diye , çaydanlıkta kalanı kullanmak da benim aklıma gelmedi hiç iyi fikir :D
(10,010 puan) tarafından
Hee evet servis soylediyse olur :) bende hep caydanlikta kalam hami kaynamis diye onu saklarim. Ama bi kereden birsey olacagini sanmam ya esinede
(457 puan) tarafından
2 saat olmuş içeli olsa olurdu heralde , yoğurt yedirdim şimdi
0 oy
(7,696 puan) tarafından
Çok temiz berrak bir su aslında ama bilemedim ☺️☺️
(457 puan) tarafından
Aynen ama deterjan kokuyor , bide içimde normal su gibi minerali falan olmayınca haliyle , uzun süreli kullanımda kötü olur tabi de bir seferden bir şey olmaz heralde inşallah diye düşünüyorum
(7,696 puan) tarafından
İnşallah şuan eşinin durumu nasıl
(457 puan) tarafından
İyi çok şükür
0 oy
(889 puan) tarafından

Ahahahahah ah bu kocalar yaaa :D bişey olmaz yoğurt yedir üstüne her ihtimale karşı ayyy adamın içi yanmış galiba kız :D:D

(457 puan) tarafından
Ya ortada bırakmışım adamda ne bilsin içmiş içtikten sonra almış deterjan kokusunu :D evet yoğurt vereyim bari biraz
0 oy
tarafından
Ayy bu adamlar niye böyle ya erinmis bir bardak su doldurmaya bak hazırı.var kafaya dikeyim demiş hemen benim kocam olsa vala o da içer kesin bir şey olmaz ama bence ya yinede rahatsızlansa belli olur sen arada bak uykusu agirsa eşin anlamayabilir ve artık çok çok dikkat et onu cocugunda içiyor olabilir ben çok korkarım böyle şeylerden ya bardaktaki suyu bile hemen dökerim kızım susadıgı an içer vala deterjan girer toz girer korkarım 
(457 puan) tarafından
Evet ya şükür çocuğa denk gelmemiş , artık dikkat ederim ayırt edilsin diye farklı bir şeye koyarım. İçeli 2 saat olmuş bişey olacak olsa olurdu heralde
tarafından
Bir şey olmaz ya kız zaten bir yudum içerken hiç mi anlamamış tadını yeminle şaşırıyorum ben bu adamlara ya erkekler hiç anlamaz etmez biz içsek illa kokusundan bile anlaşılır ya
(457 puan) tarafından
Valla ne bileyim nasıl anlamamış , ağzına yaklaştırınca bile kokusu gelir ama. Olacağı varmış suçlu hissettim kendimi ortada bırakmasam böyle bir şey olmazdı bende biraz dalgındım zaten çocukla akşama kadar yoruldum misafir ağırladım en son ütü yaptım pilim bitti kendimi yatağa attım
tarafından
Dikkat et canım ben ocağı kapattığımı sanmıştım meğer en kısık ayara getirmiştim yağ vardı öyle kaldı 3 saat resmen öyleymiş elma istedi kızım balkondaydi alayım dedim kızım anne yine mi yemek var biz yeni yedik dedi hayır kızım ne yemeği ama pişiyor bak dedi ay baktım şok oldum ben tencerede baya sıcaktı ama kısık ayarı da düzgün değil ya parmak ucu kadar bir kısmı tek yanıyordu yani kurban olurum kızıma eğer o olmasa belki ben sabaha kadar da farketmezdim onu hamileyim dalgınım bu aralar
(457 puan) tarafından
Böyle şeyler oluyor bazen maalesef , Rabbim koruyor gerçekten
0 oy
(294 puan) tarafından

Bence bisey olmaz az cırcır olabilir :Do da su deterjan barindiriyo diye yoksa bisey olacagini sanmiyorum

(457 puan) tarafından
Elhamdülillah iyi bu saate kadar geceden beri
0 oy
tarafından
Ay sende tasarruf yapacaksın diye kurutmanın suyunu mu doldurdun bidonlara renginde. Anlamamış.mi ya çocuğun icseydi 
(457 puan) tarafından
Kurutmayı başka odaya koyunca gidere başlamadım e biriken suyu da boşa lavaboya dökmektense kullanıyorum,Rengi normal su renginde bir farkı olmuyor. Çeşme suyu kireç yapıyor ütüde bende bunu kullanıyorum. Neyseki çocuğum şişe kapağı açmayı bilmiyor daha ama tabiki tehlikeli dersimi aldım
0 oy
(1,062 puan) tarafından
Hahahha ne güldüm buna hakkını helal et 
(457 puan) tarafından
Helal olsun olay üstünden zaman geçince bizde güldük halimize :D
(1,062 puan) tarafından
Olsun içi midesi mis gibi yumuşatıcı kokmuştur.d
0 oy
(1,131 puan) tarafından

Kız millet kocasına adet düzenleyici veriyor bişe olmuyor, bundan da olmaz Allah'ın izniyle :D

(457 puan) tarafından
Hahaha :D şükür bir şey olmadı ya
0 oy
(990 puan) tarafından
Allah affetsin çok güldüm 

Geçmiş olsun bacım. Birşey olmaz bence ya gayet temiz görünüyor su. Bende çamaşır makinesine ekstra su alırken su koyarım daha temiz yıkıyor onda kullanıyorum 
(457 puan) tarafından
Şükür bir şey olmadı , evet bugün bende koydum çıkan suyu çamaşır makinesine, su ekleyince daha güzel köpürüp yıkıyor sanki
(990 puan) tarafından
Tertemiz oluyor yeni makineler az su alıyormuş o yüzden ekliyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 132 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Zeynnpp (379 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde nrdn91 (1,847 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 167 göst.
0 oy