0 oy
117 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (8 puan) tarafından
Kizlar doğum yapalı 9 ay oldu . Doğumdan önce koltuk altımda çok hafif bir kararma vardi suan ise . Hem bikini bölgem hem koltuk altı çok karardı kimileri doğumdan sonra geçer dedi ama geçmedi bu durumu yaşayan varmi , sizinki geçti mi geçtiyse nasl geçti Allah askina biri yazsın 

4 Cevaplar

0 oy
(8 puan) tarafından
Ay kizlar biri bisi yazsinnn
(258 puan) tarafından
Ben kullanmadım ama o bölgeler için beyazlatıcı kremler kullanıyorlar araştır istersen
-Reklam-
0 oy
(1,545 puan) tarafından
Ya ben kremlerden falan korkarım vajina çok hassas bı organ her türlü hastalık falan geneld eyikanriken iyice kese atarım ve ağda kullanımı kesinlikle zamanla rengini açıyor bend eoyle oldu en azından ilk oğlumda jilet kullaniyodum malesef rahatlıkta diye kararma da oldu ve daha çok çıkmaya başladı bende artık agdaya başlamam gerke diye düşündüm ve 2 yıla yakındır ağda kullanıyorum hem baya azalma hemde gözle görülür fark var rengi baya açıldı 
0 oy
tarafından

İyi bir dahiliye uzmanı ile görüşmenizi tavsiye ederim onlar insilun kusması bir nevi seker hastalığı habercisi 

0 oy
(197 puan) tarafından
Hormonların etkisi ile karqrma oluşur zamanla kaybolabiliyor , ama siz ağda jilet kullanıyorsanız kararma da onlarında etkisi var 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
16 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ugurbicegim (307 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
0 oy
5 cevap 276 göst.
0 oy
2 cevap 84 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde elif2011 (279 puan) tarafından soruldu

379,052 soru

11,345,675 cevap

34,811 kullanıcı

...