0 oy
67 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (349 puan) tarafından

Kızım 9 yaşında geçen resim attım bilen olmadı pek acile götürdüm pek bişey yapmadılar böyle küçük sivilce gibi her yerine yaymış avuç içine kadar ateşi de arada çıkıyor miğde bulantısı kusma ve baş dönmesi de var. 

bulaşıcılığı var mı oğlum 3 yaşında sürekli ablasıyla temas halinde durmuyor yine de yaklaşıyor Bide  3 aylık oğlum var ne yapmam lazım yardımcı olun lütfen randevularda dolu, okula göndermezsem daha iyi demi 

5 Cevaplar

0 oy
(1,577 puan) tarafından
Su çiçeğinde kusma olmuyor ki başka bir şey bu. Ama bulaşıcı olabilir 
(349 puan) tarafından
Sağol canım okula göndermezsem daha iyi demi çocuklara falan bulaşmasın
(1,577 puan) tarafından
Tabiki gitmemeli bence. Yeniden doktora gitmenizde fayda var
-Reklam-
0 oy
(21 puan) tarafından
Öğretmeniyle konuşun göndermeyin. Keşke bütün anneler böyle duyarlı olsa diğer çocuklarda hasta olmasın. 
0 oy
(970 puan) tarafından
Ates mide bulantisi kusma falan üşütmüş olabilir mi.digeri vucudunda cikan da alerjik gibi görünüyor. Su cicegi **** falan gibi durmuyor. Benim kızımda da cıkmıştı ama kucuk daha. Alerji olabilir takip et dediler. Bulasma olmadi cok sukur. Yanlış yönlendirmis olmayayim sen yine okula gonderme tabi riske atma da. Saglik ocagindaki doktorun hemsiren iyiyse onlara da sor istersen.
0 oy
(4,285 puan) tarafından
6tinci hastalık olabilir mi ?
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Fotoğrafa baktım da su çiçeği değil canım ben küçükken geçirmiştim . Günümüzde de çok çok azaldı zaten. Acaba ateşten önce mi çıktı bunlar sonra mı ya sanki ateş döküntüsü gibi kan alındı mı hiç acaba bence tekrar acile götürçocuk acil varsa onlar poliklinike sorar belki

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 171 göst.
1 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mutlulugum6 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 171 göst.
8 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annakuzusu (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 188 göst.
19 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde akcanurr (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 145 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Busem (117 puan) tarafından soruldu

378,396 soru

11,326,187 cevap

34,778 kullanıcı

...