0 oy
68 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (88 puan) tarafından
2 gunden fazla kizimin atesi ve oksurugu var dun aksama bi acile goturdum dr bademcikleri sismis deyip antibiyotik dolven calpol verdi ancak ben 3 gundur zaten bunlari kullaniyorum sabah 38.7 ye cikinca atesi aldim univetsite hastanesine getirdim atesi 36 ciktigi icin mudahale etmyolar yuksek cikinca al getir diyolar ben eve donene kadar yine yukselecek ates.ne bi serum ne bi tahlil bisey yapmiyolar ben simdi tekrar yukselirse nasul usurcem bu atesi suruplar cok kisa sureli ise yariyo :(

5 Cevaplar

0 oy
(3,770 puan) tarafından
Soğuk uygulama alnına ıslak bez

Koltuk altında 

Yada ılık dus
(1,043 puan) tarafından
Limonlu çorap
-Reklam-
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Bir bezi ıslatıp koy biraz alnına koltuk altına ayaklarına bu şekilde gezdir ama sürekli ateşi çıkıyorsa belki de antibiyotik işe yaramıyor başka doktor yok mu gösterebileceğin
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Sarımsaklı zeytinyağı bacım.ayak altlarına hem ateşi düşürüyor hem öksürüğe iyi geliyor
(13,124 puan) tarafından
Öksürüğe iyi geliyor ama oğlumun da ateşi var gece sürdüm ama fayda etmedi
(4,430 puan) tarafından
Anladım bacım ilik bez koyabilirsin duş aldirabilirsin limon suruyolar bide oda iş yapıyor antibiyotiklerjn etki etmesi 3 günü buluyor
0 oy
(91 puan) tarafından
Ek gıda alıyorsa vişne suyu  icirebilirsiniz ateş düşürücü özelliği var ev yapımı varsa daha iyi olur  onun dışında ılık duş iyi gelebilir geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Ateş düşürücü fitil iyi geliyor ben kızımda böyle zor durumlards son çare onu yapardım bir dene istersen ve soğuk duş aldır hiç giydirme vala atlet külot la kalırdı kızım ilk zamanlar kiyamazdim soğuk derdim ama bir kaç defa ateşini dusuremeyince mecbur öyle yaptım atlet külot la uyuttugumu bilirim çok iyi geliyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 52 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (483 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 125 göst.
30 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde G.ll0 (1,546 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 121 göst.
25 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ankakusuu (371 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 571 göst.
18 Ocak 2024 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,497 puan) tarafından soruldu

381,388 soru

11,418,057 cevap

34,973 kullanıcı

...