0 oy
309 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3 puan) tarafından
Sigara kulanipta  adetleri hala devam eden varmış 30 yas ustu bayan arkadarslar  yorumlarinizi bekliyorum ben 34 yasindam adetlerim birden kesildi 1.5 aydır adet olmuyorum menepozmu acaba yoksa sigara olabilirmi adetlerimün gecikmesinin sebebi 

12 Cevaplar

+1 oy
(1,062 puan) tarafından
Sigarayla regl ne alaka kız bence erken menopoza girdin sen doktora git
-Reklam-
0 oy
(675 puan) tarafından
40 kusur yaşında tanıdığım var sigara içip adet olan başka bir sebep olabilir sizinki 
(3 puan) tarafından
Bilmiyorum bakacam yarin randavum var bakalim doktor ne diyecek insallah tüm tahlilerim temiz cikar ya lütfen dua edin bana ayrıca yorumunuz icinde tesekkur ederim
(675 puan) tarafından
İnşallah temiz çıkar iyi düşünün iyi olsun
0 oy
(1,124 puan) tarafından
Annem 47 yaşında günde iki paket içer halen regl devam ediyor keza kayınvalidemde öyle 50 sinde kesilmiş şuan 55
(3 puan) tarafından
Gercektenmi ay çok sagolun gercekten sizin gibi degerli arkadaslarin sayesinde birazda morelim yerine geldi çok sağolun yorumunuz için ya bende zaten daha 34 yasindaym ama nete baktım biraz arastşrdim kafam karisti morelim cok bozuldu
0 oy
(1,404 puan) tarafından
Sigarayla alakası yok ya bence keşke içmese ama annem içiyor 44 yaşında hala regl devam ediyor
(3 puan) tarafından
İnsallah ben 3 gündür biraktim net öyle diyordu sigarada menepozu tetikliyor o yuzden biraz paniklendim tesekur ederim sizede yorumunuz için sizin sayenizde morelim yerüne geldi biraz
0 oy
(3,247 puan) tarafından
Genelde genetiktir. 

Geçici bir durum da olabilir stres vb
(3 puan) tarafından
Aynen ev tasinwcaz onun stresi yapardım oda olabilir dizede tesekur ederim güzel yorumunuz icin
0 oy
(279 puan) tarafından
27 gün gecikmeli oldum bu ay herkesin dengesi şaşmış sigara ile alakalı değil bence 
(3 puan) tarafından
İnsallah sigaradan dgl normaldr insanlık hali ben kendimi bildim bileli adetlerim duzensiz ama en son her 42 günde bir olurdum gunu gune
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Yok hayatım sigaradan olduğunu sanmıyorum bende sigara kullanıyorum 34 yaşındayım sorun yok adetlerde devam yani  bir Dr a görünsen 
(3 puan) tarafından
Tesekkur ederim cnm insallah sigaradan degildr birazda olsa aydinlatiniz beni yorumunuza gerçekten benimki sitreste olabilir ev tasinacaz onun sitresi olabilir doktora yarin gidecem insallah
(1,501 puan) tarafından
Rica ederim canım benim sigara alakalı değil ama sen bir Dr a görün için rahat olsun
0 oy
(9,503 puan) tarafından
Sanmam sigaradan vende içiyorum 26 yaş bu ay olmadım sadece
(9,503 puan) tarafından
3.yü kaldıramam
(1,030 puan) tarafından
Bi anda içime öyle bi his geldi inşallah yanılmışımdır :)
(9,503 puan) tarafından
İnşallah valla Allah isteyene versin :)
(3 puan) tarafından
Siz hamile olabilirsiniz beli olmaz..
(9,503 puan) tarafından
Adet oldummm :))
0 oy
(1,951 puan) tarafından
1.5 ay gayet normal, adet ile sigaranın alaksı yoktur.
(3 puan) tarafından
İnsallah cok sağolun yorumunuz şcin
0 oy
(367 puan) tarafından
Benim annem 45 yaşında sigara kullanıyor hala adeti olur
(3 puan) tarafından
Masallah insalah benimkide insallah menepız olmasinda
0 oy
(6,839 puan) tarafından
Kız ne alakası var annem 45 yaşında 30 senedir iciyo her ay sular seller gibi hemde 
(3 puan) tarafından
Valami masallah benimkinde menepoz olmasinda başka biswy önemli dgl yorumunuz şcnde  tesekur ederim
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Onunla alakasi yoktur bence kaynanam 45 yasinda günlük 1 paket içiyor hala adet görüyor 
(3 puan) tarafından
Ay çok sağolun yorumunuzla  aydinlatiniz beni gercekten  insallah benimde tahlilim temiz cikar lütfen dua edin  bana
(6,516 puan) tarafından
Rabbim korktuğuna ugratmasin canım Allahümme amin :)
(3 puan) tarafından
Amin çok sağolun cnm benim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 226 göst.
0 oy
4 cevap 172 göst.
0 oy
14 cevap 379 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nur.06 (557 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 931 göst.