0 oy
64 göst.
Diğer kategorisinde (216 puan) tarafından
Kızlar 4 aylık bebeğim akşam 7.30 da uyuturdum 2 saatte bir uyanır emzirir uyuturdum ama 4,5 gündür emziriyorum emmiyor biraz emip ağlamaya başlıyor cekistiriyor uyumuyor 3 gündür doğru düzgün uyumamış acaba aç mı bilemedim emziği ağzına katınca ağzını hızlı hızlı götürüp getiriyor aç gibi etrafimda şuan açık eczane yok mama almam için bende pirinç unuyla mama yapıp versem bir şey olur mu pirinç unu versem sakinleşirse aç demek yarın ilk işim mama almak olur bilemedim ya atak haftası mi nedir aç mı uff sütüm de var emiyor emdikçe kaynıyor sütüm dökülüyor ama emmiyor ne yapayım ya

3 Cevaplar

0 oy
(10,350 puan) tarafından
Ben oglumda yasamistim onu kizda olmadida. Emmiyodu ayni dedigib gibi sutlerim dolar tasar akardi cocuk agzina surmezdi ne uzuldum ya. Sonra kendi kendine baslsdi yine emmeye hicbisey vernedim
(216 puan) tarafından
Vermim mi bende ya
(10,350 puan) tarafından
Mama deneyebilirsin istersen alacakmi. Ben denememistim sonra kendisi memeye dondu ama. Pirinc unu verme
-Reklam-
0 oy
(2,305 puan) tarafından
4 ay atak haftası uyku gerilemesi yapıyor günde kaç kere bez değiştiriyorsunuz 
(2,305 puan) tarafından
Getir ve Trendyol varsa mama sipariş verebilirsin pirinç unu kabız yapabilir
(216 puan) tarafından
3 cisli bez sadece büyük çişini yapmıyor en son cuma günü yapmıştı doğduğundan beri 4,5 günde bir haftada bir yapıyor doktora sordum normal dedi
(423 puan) tarafından
En az 5 cisli bez olması lazım büyük ihtimal aç ayrıca atak haftari var 4ayda baasladi bizim uyku gerilemesi 6.aya girdik hala devam ediyor .
(423 puan) tarafından
Mama için eczaneye gerek tüm marketlerde var Aptamil hipp Bebelac Gold sma tüm marketlerde var ayrıca aç kalmış bebeginiz
(2,305 puan) tarafından
Evet aç kalmış Emine'nin de dediği 5 kez değiştirmeniz lazım. Şimdi mama siparişi verirseniz bir kaç dakikaya sizde olur
0 oy
(295 puan) tarafından
Atak haftası cnm kızım da dört aylıkken meme reddi yaşadı ve bir gün boyunca hiç emmedi onun için hastaneye gitmiştim çünkü çok kötüydü hem çığlık çığlığa ağlardı hemde emmiyordu doktor atak dönemi dedi uyuduğu zaman uyanmaya yakın emziriyordm ve kucağımda asla emmiyordu ayakta denedim emmedi oturdum emmedi yanına uzanarak emzirmeyi denedim öyle emdi şuan 7 aylık daha da uzarak emiyor 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 82 göst.
28 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Kdkdkfk (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
16 Aralık 2021 Aile kategorisinde Cigdemasya (444 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 394 göst.
24 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.