0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (81 puan) tarafından
 Kızlar eşim he istediğimi alır ama daha oturup karşılıklı birşey yaptığımız yok sürekli dışarıda kendi keyfinde .Evde dur diye baskı yapsam elinde telefon yüzüme bakmıyor insanın birşey yapasi gelmiyormSorarsanda o ilgiyi benden bekliyor ilgisiz ben oluyorum.bir ortamda mesale annesinin yanında sürekli annemde annem diyen biri beni iğneler annesini yüceltir.ornek verirsek anne bunu aldım der sen seversin benimde kilomla dalga gecer. .Birde bunun zamanında bir sevdiği olmuş ama hayla kim olduğunu bilmiyorum  kız yakın tanıdık biri acaba hayla aklı ondami diye düşünüyorum.cunku bir insan hiç mi karısıyla birşey yapmak istemez  bazen dışardaki ciftlere

Bir karsilikli kahve içiyorlar herşey maddiyat değil diyorum  bir termista çay koyayım birlikte sahilde içelim yok .artık iyiyce  bunaldi

6 Cevaplar

+1 oy
(2,761 puan) tarafından
Hayla değil o hâlâ diye yazılır gözüm kanadı yav:(
-Reklam-
+1 oy
(3,769 puan) tarafından
Bnmki dışarı çıkmaz 

Evde çay içeriz.

Ama tele bakar tabi çok fazla 

Cocukla ilgilenme pek yok.

Sadece evliligi eve ekmek getirmek olarak  biliyolar bilmiyorum genel olarak böyle erkek .tavsiye verecek bişey bulamıyorum 
(1,096 puan) tarafından
Aynen sana katılıyorum erkekler sanki eve para getirince herşey tamam hiçbir eksiğimiz yok zannediyorlar herşey para değil diyincede para olmazsa aç kalıyoruz diyorlar sanki biz onlara çalışmayın diyoruz istediğimiz şey bira bize vakit ayırmaları
(3,769 puan) tarafından
Aynn çok şükür aç kalmiycamizi. Biliyoz  anamız evinde karnimiz doyuyoduu
0 oy
(1,752 puan) tarafından

Canım genelde demiyim ama eşlerin çoğu böyle Telefonla evlenmişler sanki :D

0 oy
(6,426 puan) tarafından
Hayla gerçekten sinir bozucu bir kelime oldu.

Eşin ortam bilmiyorsa sen plan program yap sana ayak uydursun. Eşin senin bir şeyine dalga geçiyorsa özellikle ailesinin yanında sende onu rencide et. Kısasa kısas. 
0 oy
(596 puan) tarafından
Şöyle yorumliyim kocan zaten seni seviyor olsa öncelikle sana değer verir ilgilenir hissettirir ama burda görev sadece kocana düşmüyor sen kendini saldiysan kilona karşı dur deyip çaba gostermiyorsan bakımını temizliğini dikkat etmiyorsan kocanın hala eski sevgilisini düşünüp nede olsa onu seviyordur deyip boşlarsan hiç bir zaman sihirli değnek eşine değmez değişmesini bekleme insan birşeyleri değiştirmek istiyorsa buna kendisinden başlamalı sen degisirsen o hala gözü disardaysa o zmn son çare bosanirsin aklı nerdeyse oraya gider 
0 oy
(2 puan) tarafından

Ayak uydurun bi kere ilgi verin  inşallah karşılık alırsınız 

Mesela erkekler genel olarak oyun oynamayı çok severler hangi oyunu seviyor ise beraber oynayın Okey olsun kart oyunları olsun alın beraber oynayın eğlenin
İlgi ver ilgi al tekniği :)
Belli belirsiz sevdiğinizi söyleyin 
İltifat edin, onun sevdiği tatlılar yapın 
Sonucu almazsanız sorun %100 karşıdakinde kesin çözümler bunlar bence ☺️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 242 göst.
13 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
+3 oy
62 cevap 951 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy