0 oy
53 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (112 puan) tarafından
İyi geceler kızlar kızımı bugün memeden kesmeye başladım , gögsüme band yapıştırdım . Öğlenden beri emmiyor , bir kaç kez istedi göğsümde bandı görünce suratını ekşitti 4,5 kez üst üste istedi sonra biraz oyaladım  şimdi uyuyor. Doğuma da 45 gün kaldı İnşallah çok zorlanmadan bırakır diye düşünüyorum. Sizce kaç günde alışır , kaç günde istemekten vazgeçer birde uykudan uyanınca tekrar uyutabilirmiyim emmeye alışık beni, çok zorlarmı acaba?

2 Cevaplar

0 oy
(17,659 puan) tarafından
Nasil ya emzirdinmi bu surecte
(112 puan) tarafından
Evet Canım emzirdim çünkü annem vardı yatalak ona bakıyordum  annem 3 ay önce vefat etti acımıda annemide yeni kabullenip kendime geldim . Şimdi o gücü kendimde bulup çocuğuma da sabırla bu süreci geçirmek için artık zamanı dedim
(17,659 puan) tarafından
Allah kolaylik versin canim hamileyken emzirilmeZ diyebiliyodum ondan dedim yanlis anlama
(112 puan) tarafından
Amin Canım yanlıs anlamak değilde bu sürecte herkes çok fazla üstüme geldi, bende isterdim daha erken bıraktırmak ama annemle yaşadığım süreç benj çok zorladı , anneyi kaybetmek beni psikolojik olarak çok yıprattı , o zamanki ruh halimle çocuğuma sınırlı yada yıpratıcı davranmak istemedim ki doktorum emzirebilirsin dedi hiçbir zararı olmaz dedi. Çok şükür kendimi toparladım ve artık hazır hissettim , İnşallah çabucak alışırız bu sürece .
(1,577 puan) tarafından
Asena, ben de süt acı olur çocuk hastalanır ya da süt çocuğa yaramaz diye biliyordum da dinlediğim bir doktor emzirmede sorun olmayacağını söyledi
(17,659 puan) tarafından
Allah cokca sabir versjn kuzum kolay değil tabiki elisa canim aynen bende netten baktim sorum.yokmus
-Reklam-
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Oğlumu sütten kesmem 3 gün sürmüştü. Bundan yola çıkarak 3 gün sürer diyorum
(112 puan) tarafından
Gece nasıl uykusu falan çok zor oldumu mesela nasıl oyaladın emmemesi için .
(112 puan) tarafından
Tekrar uyku uyuyabildimi uyanınca
(1,577 puan) tarafından
Tabi emmek istedi haliyle ama 3 gece ayağımda salladım sürekli. Hiç indirmedim böylece her ağladığında yeniden uykuya döndürdüm
(112 puan) tarafından
Bende denicem bu tavsiyeni , peki biberonla süt falan içti mi yada gece başka bir beslenme yaptınızmı
(1,577 puan) tarafından
Yok yapmadım zaten artık 2 yaşındaydı. Seninki küçükse yapabilirsin istersen

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 116 göst.
0 oy
7 cevap 104 göst.
0 oy
2 cevap 40 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Rabia.8181 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 229 göst.