0 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde (215 puan) tarafından
Afedersiniz affınıza sığınarak yazıyorum korunmuyoruz ama hamile kalamıyorum hiç bir hastalığımız yok eşiminde benimde 

13 Cevaplar

+2 oy
(2,814 puan) tarafından
Demekki Rabbım daha ol dememiş herseyin zamanı var strese sokma kendini nasibini bekle
(215 puan) tarafından
Haklısın canım
-Reklam-
0 oy
(831 puan) tarafından
Doktor ne diyor önceliklela hayırlısıyla olsun 
(5,284 puan) tarafından
Hastaneye gitmediysen sağlıklı olduğunua nasıl karar verdin
(831 puan) tarafından
Problem olmadığını nerden biliyorsunuz olmuyorsa öncelikle gitmek gerekmez mi
(7,375 puan) tarafından
cocuğu var sanırım
(831 puan) tarafından
Doğrudur ama erkek de zamanla sprem sayısı azalma kadın da baska sebebler elbette olablır ne kdr denedikleride önemli
(5,284 puan) tarafından
Çocuk varsa bile sağlık sorunları sonradan da ortaya çıkabiliyor.
0 oy
(266 puan) tarafından
Ne kadar birşeyin üzerine gidersen o şey olmaz kafaya takma rahat ol sıkıntı yapma Allah'ın izniyle sanada verir 
(215 puan) tarafından
Doğru diyorsun haklısın Allah razı olsun
0 oy
(25 puan) tarafından
Hiç stres yapma zaten bu durumdakilerin çoğu zamana bıraktık hemen oldu diyorlar. Rabbim hayırlı vakitte hayırlı evlat nasip etsin inşallah. Duanı eksik etme zamana bırakın biraz 
(215 puan) tarafından
Haklısın teşekkür ederim
0 oy
(2,672 puan) tarafından
Ne zamandan beri olmuyor ? Bu kadar kafanıza takacaginiza doktora giderseniz sizin için daha iyi olacaktır. Hem stres yapmazsiniz
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Extra bir durum yoksa akışına bırak ne zaman rahatlarsaniz görev gibi çocuk olsun mantığından çıkarsanız  o zaman kismetin gelir sana,hiç üzülme boşuna, bak sende diyorsun bir sağlık sorunumuz yok diye sende biliyorsun boyle olacağını.
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Ne zaman vazgecersen yada akışına biırakıyorum der stres yapmazsan hamile kalman kolaylaşır ovulasyon testi öneririm bende en son öyle kalmıştım olursa olur olmazsa stres yapma istediğin zaman değil ihtiyacın olduğu zamanda gelir evlat 
0 oy
(122 puan) tarafından
Canım doktora gitmedik demişsin ama nasıl emin oldunuz bir hastalığınızın olmadığına? Ben sizin yerinizde olsam kadın doğum uzmanına giderim zaten direk folik asit başlatıyorlar vitaminlere bakıyorlar takviye veriyor hatta yumurtlama gününü hesaplıyorlar. Ben çocuk yapmaya karar verdiğimde gittim hastaneye jinekolojik muayene oldum smear testi verdim ve bana o gün ilişkiye girmemi önerdi ve ben o gün hamile kaldım.
0 oy
(77 puan) tarafından
Kesinlikle stresten uzak durmalısınız ve olmuyor diye kafaya takmamalisin.  Tabi öncesinde doktora da gorunmelisin . Benim ilk çocuğuma ilk ayda hamile kaldım, 2. çocuğuma 2.ay hamile kaldım 3.yü istediğimizde 2,5 yıl hamile kalamadım.  Doktora gittim bir ben de bir sorun çıkmadı eşim doktora gitmek istemedi. Her ay yumurtlama günlerimi takip ettim ama hem iş stresi hem de olmuyor diye kafaya çok takıyorum. Eşimle en son konuştuk dedik diğerleri hemen oldu bu olmuyor vardır bir hayır çok şükür bir kızımız bir oğlumuz var yeter bize dedik. O ay yöneticilik görevimden de istifa ettim. Veeee o ay hamile kaldım. Şimdi 30 haftalık olduk çok şükür 
0 oy
(246 puan) tarafından
Benimde bı oğlum vardı 5 yaşında bı tane daha istedik olmadı bir yıl denedik doktor dedi bir yıla kadr olmazsa gel yanıma ve olmadı gittim klomen + çatlatma iğnesi verdi yumurtalarim gelişti tuttu hamile kaldım ama 8 haftalik kalp atışları yoktu kürtaj oldum kürtajdan snra doktor adet olcksn korunma dedi adet oldum ona mesaj attm bu tarihte adet oldum ne zmn yumurtlama olur diye sordum bana tarih verdi o tarihte dört gün boyunca birliktelik olsun dedi ve çok şükür hamile kaldım o ay şimdi kızım 11. Aylik
0 oy
tarafından

image

image

image

image

dun hocamiz paylaşmisti belki işine yarar
0 oy
tarafından
Hayıt otu tohumu al aktarlardan onun cayını demle iç canm. Rabbım onu bana vesıle kıldı. Insallah sanada vesıle olur. Hayırlısı olsun hakkınızda ınsallah
0 oy
(3,645 puan) tarafından
Ne kadardır evlisin? Kaç yaşındasın ve evliliğin ilk zamanları korundun mu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 131 göst.
9 Şubat 2024 Aile kategorisinde Seherkzll (184 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 100 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 321 göst.
24 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mhmd8mrn (5,847 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 324 göst.
25 Şubat 2022 Aile kategorisinde Adanur (19 puan) tarafından soruldu

379,358 soru

11,355,069 cevap

34,829 kullanıcı

...