0 oy
63 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (211 puan) tarafından
Merhaba, 

Yüzümde yanağımda daha doğru kulağımın olduğu tarafta -tarif edebildim mi bilmiyorum ama- hafif kıllanma var. Saç gibi yavaş yavaş büyüyor. Bunun sebebi ne olabilir? Ve ağda ile almalı mıyım? 

4 Cevaplar

0 oy
(211 puan) tarafından
İyi günler herkese 
-Reklam-
0 oy
(889 puan) tarafından
Anladıgım kadarıyla faullerinde tüylenme olmuş bence hiç ağda falan yapma birkere yapınca hem sivilceleniyor hem agda çok güçlü çıkarıyor imkanın varsa lazere git benimde öyleydi ben ağda yapa yapa o bölgenin etrafındada çıkmaya başladı ve baya sert çıkmaya başladı en son lazere gittim komple tüm yüz
(211 puan) tarafından
Aslında şu an dışarıdan bakınca bir sorun yok ama ben aynadan bakınca rahatsız hissettiriyor. Lazere gitmeyi düşünüyorum şu an gidemem ama biraz toparlanınca gideceğim.

Ve bir de nette birisi tüy dökücü krem kullanın demiş sence mantıklı mı

Ağda belki halleder demiştim ama etrafında çıkması sıkıntı gözüküyor
(889 puan) tarafından
Asla tüy dökücü kullanma ne ağda ne tüy dökücü kullanma bak zamanında çok çektim bu kıl sorunundan ben 3 sene lazere gittim komple yüz komple tüm vücut tek çare lazer
0 oy
(933 puan) tarafından
Hiç oralara bulaşma sonra çoğalır geçici bir durum olabilir hormonlardan  kaynaklanıyor bazen dökülme ihtimali var
(211 puan) tarafından
Umarım öyledir şimdilik bir şey yapmayacağım kötü durursa olmadı duruma göre bir şey yaparım
0 oy
(207 puan) tarafından
Dahiliye doktoruna gidip  hormon testi yaptırmalisin 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 141 göst.
21 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 141 göst.
10 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.