0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (2,443 puan) tarafından
Kızlar banyomda yer yok küçük olduğu için. Yatak odama da koymak istemiyorum. Balkonuma koysam çok mu saçma olur? Önü kapalı, yağmur vs vurmaz ama soğuk zarar verir mi?

13 Cevaplar

0 oy
(7,447 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çamaşır makinesinin üstüne canım 
(2,443 puan) tarafından
Çamaşır makinem mutfakta canım banyomda da alan yok onları üstüste koycak malesef
-Reklam-
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Çamaşır makinesinin üzerine kurdurdum ben canım banyoda. Balkonun kapalıysa olabilir bence
(2,443 puan) tarafından
Yani yağmur kar vs değmez hiçbir şekilde
0 oy
(606 puan) tarafından
Kapalı cam balkon olur diğer olmaz 
(2,443 puan) tarafından
Olmazsa mecbur yatak odama koycam o zaman
0 oy
(400 puan) tarafından
Balkonunda yer varsa balkona koy bence. Benimki balkonda yer yoktu küçük baya balkon. Banyoda da üstüne kurduramadım dolap var boydan şekilde. Yatak odası büyük baya mecbur yatak odasına koydum gündüz kullanıyorum havalandırıyorum odayı ondan sorun olmuyor. Zaten dene nolcak sorun olursa alırsınız tekrar balkondan
(2,443 puan) tarafından
Başka çarem yok gibi. Alaturka tuvaletimi kapatıp oraya koymak isterdim ama masrafi ne olur onu bilemedim
(400 puan) tarafından
Eğer balkonun cam balkonsa öyle koy yani açık şekilde ya da perde varsa olmaz bence
0 oy
tarafından

image

Makinanin üzerine koyamazmisim şöyle bi tahdadan dolap yap yük binmesin makinayada 
(2,443 puan) tarafından
Canım benim camasir makinem mutfakta banyomda da makine koycak kadar yer yok malesef :(
0 oy
(1,214 puan) tarafından
Balkonda çürür. Camasir makinesinin ustune koy.
(2,443 puan) tarafından
Çamaşır makinem mutfakta canım malesef yoksa çok güzel olurdu
0 oy
(2,890 puan) tarafından
Benim banyom da çok büyük değil, dolap yaptırdım, üst üste duruyorlar dolabın içinde. Banyoda yer yok demişsin şimdi gördüm, o zaman evin içinde herhangi bir odaya koy bence.
0 oy
(1,062 puan) tarafından
En mantıklısı yatak odası canım dert etme zaten kimse girmiyor hem daha mantıklı neden dersen kurutmadan çıkar yatağın üstünde katla dolaba yerleştir sepete bile gerek yok :) bu konuda ben şanslıyım galiba çamaşır makinem mutfakta mutfağım geniş kurutma da banyoda bamyom küçük ama :)
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Yerim olmasa salona bile koyabilirim o kadar büyük bir kolaylık ki :)
0 oy
(715 puan) tarafından
Benimde camsir makinam mutakta. Kurutmayida mutaga koydum hatta
0 oy
(8,961 puan) tarafından
Çürür canım.. cam balkon yaptır imkanın varsa 
0 oy
(383 puan) tarafından
Bizim bir akraba balkona kurmuş balkonu kapalı ben çok beğendim imkanım olsaydı ben de alırdım 
0 oy
(222 puan) tarafından
Benim balkon kapalı oraya koydum. Koyacak başka yerim yoktu. İyide oldu çocuk uyuduğunda çalıştırıyorum genelde seste gelmiyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 124 göst.
0 oy
4 cevap 65 göst.
6 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Caglakaratekinn (5,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 417 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 144 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu

380,532 soru

11,393,338 cevap

34,903 kullanıcı

...