0 oy
1,620 göst.
Aile kategorisinde (1,214 puan) tarafından
Üniversiteden bi kiz arkadaşım evli bi çocuğu var 5 yaşında. İnstagramdan story atmış kocasının adını soyadını yazmış ' bu kişiyle boşandım hicbi hukuki bağım kalmamıştır sadece cocugumun babasıdır ' yazmış. Cok garibime gitti bu durum.

36 Cevaplar

+3 oy
(2,919 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yanlız herkes dört dörtlük yorumlara baktım da, kimse kimsenin arkasından konusmuyo dedikodu yapmıyo alemsiniz kızlar nasıl da yargılamışsınız kendi paylaşımlarınıza bakmadan:) tekçocuk sen herkese yorum yaparsın canım cicim havada uçar bir kere şaşmaya gör aboo buranın en kötü kalplisi olursun işte insan oğlu 
(1,792 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kadini yerden yere vurmuşlar sadece yadırgamis neden yazdıki diye....bu şu dizi var ya inci taneleri ona benziyor herkesin yorumu herkes dört dörtlük mukemmel yaşantısı küfür yok aileler süper falan bir gerçek hayattan dizi çekildi tuuu kaka biraz kendimize gelme zamanı geldi geçiyor...
(1,214 puan) tarafından
Hic sormayin kızlar ya delirmis bunlar
-Reklam-
+19 oy
(132 puan) tarafından
Birincisi o bahsettiğin kadına arkadasım deme. Sen onun arkadaşı olmayı haketmiyorsun. Benim bildiğim arkadaşlar iyi günde de kötü günde de arkadaşlarının hep yanında olurlar.Belki cok kırgındır kocasının bir yerlerden gördüğünü bilip o sekilde yazmıstır. Belki kendince bazı sebeplerden yazmıştır neden hemen aklına ilk erkekler için yazdığı geliyor. Ayrıca sanane 3.000 takipcisi varsa. İsterse 10.000 yapar. Bu onun kötü biri olduğunu göstermez. Bu yorumda bulunduğuna göre senin takipcin az olmalı. Ama bak kalbine. İlk fırsatta arkadaşının yaptığı en ufak birseyde arkasından konusuyorsun. Bence sen ilk kötü kalbini temizlemeye çalış. Ayrıca bence o arkasını kendine takıntı yapmıssın yada onu kıskanıyorsun :) 
(1,214 puan) tarafından
Adi arkadaşım zaten. Gerçek manada bi arkadaşım degil oyle olsa bosandigini storyden duymazdim heralde az mantik. Benm hesabim gizli zaten aile disinda takipci umrumda değil. Isterse 20bin takipcisi olsun bana ne? Onu kotu kadin yapar demedim bunu diyen sensin. Neyini kiskancam zavallinin işi gücü yok bosanmis genc yaşında cocukla boşanmıs olmak kiskanilacak bi durum mu pardon. Yine konusmak icin konusanlardan birisin.
(1,972 puan) tarafından
Kadın kadının düşmanıdır diye boşuna demiyorlar. Yorumlarını okudukça şok oldum.
(2,896 puan) tarafından
Aynen ferda gibi düşünüyorum,kalbin ne kadar kötü düşünmüş böyle bir şey paylaşmış diye ne demek bekar erkeklere duyarmak için demek,çok terbiyesizce!!
(227 puan) tarafından
Başta ferda hanıma kızıcaktım kadının sucu ne sadece soru sormus kötü niyeti yoktur acaba neden böyle yaptıgını anlam veremedigi icin hangi düsünceyle paylaşmıstır diye sormustur dicektim kii tekcocuk cevabınız ne kadar ayıp işi gücü yok bosanmıs bir kadının neyini kıskanayım demişsiniz burda direk karakterinizi belli etmişsiniz ..ferda hanım direk tespit yapmışsınız
(1,960 puan) tarafından
Yanlız zavallınin demişsin zavallı olduğunu nerden biliyorsun ,boşandığıni bile storyden duydum diyorsun neyini kiskanayim diye kadını eziklemene gerek yok belki eşinden bosanmis olabilir ama bizden mutlu hayatı vardır ,yani her kocasından boşanan zavallı olmuyor ki canım
+6 oy
(1,649 puan) tarafından
Niye garibine gitti ki evlenirken paylaşılıyor yaa. Ben de şuan o asamadayim bosansam oyun havasıyla falan paylaşmayı düşünüyorum bakalım :)
(1,214 puan) tarafından
Darısı sana diyelim o zaman ;)
+4 oy
(584 puan) tarafından
Sanane bundan seni ne ilgilendirir hoşuna mı gitti linclenmesinimi bekliyorsun paylaşma amacın nedir hiç işiniz gücünüz yokmu ya başkasının hayatıyla ugrasicagina kendi hayatınıza bakın 
+3 oy
(13,151 puan) tarafından

Cidden arkadaşım dediğin kişinin arkasından konuşmanı hayretle okudum.

Şahsi yorumum eşi i.tin uğursuzun tekidir illallah etmiştir elinden kurtulduğunu da dosta düşmana ilan ediyordur 
(1,214 puan) tarafından
Adi arkadaşım, gerçek manada arkadaşım olsaydi boşandığıni storyden gormezdim heralde.
+3 oy
(2,110 puan) tarafından
Belki adamın borçluları kadını arayıp duruyor rahatsız ediyor bence gayet normal 
+1 oy
(7,959 puan) tarafından
Allah senin gibi insanı düşmanıma vermesin. Şok oldum nasl bu kdr rahat kadının arkasından konusabiliyirsun. Yok erkeklere pas veriyo yok dekolteli paylaşım gelir yakında.buyuk konuşma ve kınama yoksa yaşamadan ölmezsin. 
(1,119 puan) tarafından
Kesinlikle öyle ya .İnsan düşmanına bu yakıştırmaları yapmaz.Kötü kalpli şey
(64 puan) tarafından
Aaa postu duzenlemis mi bende şuan yazdığına yorum yaptım tövbeler olsun niye linç edildi onu düşünüyorum sabahtir bemde
+1 oy
(1,119 puan) tarafından
Senin ne kadar kötü bir kalbin var ya altta yoruma yazmışsın ki bekarlara pas atiyor galiba yakında dekolteli fotoğrafı gelir yazmışsın yuuuhh.İnsan 40 kat yabancısına şu lafı etmez be yazıkk
+1 oy
(812 puan) tarafından
Garibine gden ne acaba boşanmak namussuzluk mu
+1 oy
(89 puan) tarafından
Her gün görüyorum böyle, genelde ego tatmini için 
+1 oy
(27,352 puan) tarafından

Yorumlara bak hele :D sanki ne.demis kadının arkasından abooo siz bu kadar arkadaş canlısımiydiniz yahu arkadan konuşmayan hiç bu tür düşünmeyen yorum yapmayan 

Kadın haklı bende olsam şaşırdım :angel:

+1 oy
(1,392 puan) tarafından
Sormasınlar.diye belki paylaşmıştır
+1 oy
(1,960 puan) tarafından
Olabilir eski eşi sorunlu biridir ve onun yüzünden belki sıkıntıya giriyordur kadın ,borçlusu sorumlusu kadını buluyordur o yüzden paylaşmıştır bana garip gelmedi 
+1 oy
(2,526 puan) tarafından
Saçmalama, bekarlara pas atıyordur ne demek? Konuyu açarken arkadaşım değil de, düşmanım, uy.z olduğum insan vs diye tanıtsaydın bari. 
+1 oy
(64 puan) tarafından
Ahah komik belki soran olmuştur merak eden başka niye olsun bilemiyorum yada artık bekarım manasın da a demiş olabilir
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Olabilir arkadaşlarına duyurmustur
(1,219 puan) tarafından
Çok saçma çok nasıl böyle dusunebilirsin
Hakkına girersin öbür tarafta hesabını veremezsin
(1,219 puan) tarafından
Özgür olduğunu paylaşsa bile bundan kimeneki
(16,015 puan) tarafından
Ayıp ayıp bir de arkadaşım diyorsun ve yuh sana
(1,214 puan) tarafından
Adini soyadini cismini burda paylasmadim. Benm kimliğim bile burda belli degilken onu niye paylaşim ne alaka yani
(10,385 puan) tarafından
Ay tek çocuk yorumuna cidden çok şaşırdım bin yıl düşünsem aklıma şu yazdığın gelmez benim.
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Değişikmis tuhaf geldi bana da 
(1,214 puan) tarafından
Yaniiii
0 oy
(3,090 puan) tarafından
Demekki baya zoruna gitmiş boşanmak çok üzülmüş ama yıkılmadım ayaktayım hiç umurumda değil havaları vermeye çalışıyor  ;)
(1,214 puan) tarafından
Cok uzulmus gibi durmuyo ama kurtulmuşa benziyo ;)
0 oy
tarafından
Bana gore de ilginç sebebi varsa bilemiyorum tabi
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Bir sebebi vardır onun bence. 
(3,137 puan) tarafından
Sende az değilsin vallq
(8,955 puan) tarafından
Kız ben hiç öyle düşünmemiştim aslinda. Eşine nispet yapiyodur yani. İlla ortak tanıdık görür söyler filan. Ne bilim.
(3,137 puan) tarafından
Sana demedim zaten post sahibine dedim boşuna dememişler kadınin düşmanı kadındır yine Allah bilir kadın ne yaşadı boşandığı için mutlu olmuştur paylaşmıştir sonuçta hemen altında birşey arıyo
(2,896 puan) tarafından
Bu nasıl yorum nasıl terbiyesizlik ya ne kadar sinirlendim,tekcocuk arkadaş kalbini karartma bu kadar
(1,214 puan) tarafından
Ya siz bi kendi kalbinizle ilgilensenize

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,068 göst.
14 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 613 göst.
26 Mart 2020 Diğer kategorisinde Damla Karaca (1,822 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 441 göst.
14 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 251 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,683 puan) tarafından soruldu

380,301 soru

11,386,652 cevap

34,887 kullanıcı