0 oy
240 göst.
Aile kategorisinde (214 puan) tarafından
Kızlar benjm babam toplum içinde nasihat vermeyi çok sever ama yalnız kalınca iki kelam edip sohbet etmeyi bilmez çocuklarına karşı ama toplum içinde neymiş yüzü gülecekmiş bir kadının bana nasihat veriyor sizin aileniz böyle mi yaptığı dogru mu kusursuz olmami bekliyor bize hal hatır sormaz nasılsın bile demez toplumda edebiyat yapar 

10 Cevaplar

+2 oy
(3,578 puan) tarafından
Veriyorsa nasihatini kadinalr üzerinden vermesin yetmedi kadın şunu yapmalı bunu yapmalı kendi üzerinden konuşsun hiç sevmediğim insan tipi nolur kusura bakma
-Reklam-
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Benim babam kendini çok güzel dinletiyor sürekli kitap okuduğu için hem fikri var hem akıcı konuşuyor. Ayrıca toplum içinde bizi över şakalaşır. Babamdan yana çok memnunum. Hep konuşuruz zaten sürekli görüşemesekte
0 oy
(4,637 puan) tarafından
Benimki gelene gidene costarlik yapar herkese akil verir ama kendi o aklini babannem yasarken kullanamafi.d.d bana da akil veriyordu eşimin trafiyla kavga etmiştim çok sert çıktım arkamda dursaydın bu kadar bana laf soyleyemezlerdi diye birazda dk basliyim bana bişey demez ama etrafı sayar akil alır benle dedikodu yapar anca.d
0 oy
(3,654 puan) tarafından
Benim babamla marka konusu dışında hiç bir muhabbet edemezsiniz. Ayağınızda,sırtınızda Adidas yoksa adam yerine konmazsınız. Dedikodu nedir nasılmyapılır bu konuda tez hazırlar, ayakta alkışlarsınız. Bomboş konuşan bir kişi kendisi. 
0 oy
(17,723 puan) tarafından
Yok benim babam tenhada neyse kalabaliktada odur ❤️
0 oy
tarafından
Ben bazen babamın olduğunu unutuyorum! Nasihatleri de pek aklıma gelmez daha çok yaşattığı travmalar aklımda kalmış.
0 oy
tarafından

O toplumda birşey yaptıgını sanarak benımle ılgılı konuşup kusurlarımı açıga vurup sözde nasihat edıyorken bır kere bozdum bırdaha agzını açamadı toplumda :Dnormalde de konuşur ilişkimiz iyiydi önce aslında ama zamanla bozdu kendisi bende onu bozdum ve mesafemi koydum

0 oy
(831 puan) tarafından
Sinir oldum sey 
0 oy
(790 puan) tarafından
Benim babam dışarıdan melek ama gel 2 karısı ve çocuklarına sor annem boşandı ben 2.5 yaşında iken 3.5 yaşında memlekete taşındı 16 yaşına kadar arayan soran yok 16 yaşımda çıktı kızımda kızım demeye başladı herkesi düşman etti diliyle bana okul hayatımı zindan etti bana güya akıllı zeki  çocuklarını okutmayı seven şimdi 25 yaşında hamileyim evlenirken evlendiğimi haber verdim benden 5 kuruş bekleme dedi zaten çeyizim fazla fazla hazırdı annem sağolsun birkere kızım ne zaman evleniceksin diye sormadı sorsaydıda söylemezdim rezillik çıkarıp millete annemi kötülemeyi sever ama bunu yaparkende tatlı dille yapar annem bana o kadar emek vermişken 3 günlük adamıda babam diye getirmedim nikahıma zaten pandemiydi 20 30 kişi dışında kimseye haber vermedik babama haber gitmesin diye evlendiğimi sosyal medyadan öğrendi kocamla bir ara tanıştırdım evlendikten sonra eşimi sevmiyor kendi gibi ve akrabası değil diye bizde kız yabancıya gitmez soyadı değişmez normalde ama ben değiştirdim şimdi hamileyim 7 haftalıkken aradım söyledim 1 kez aramadı 3 aya kadar ben aradım belki sen nasılsın der diye yok 4 aydır aramıyorum hayatımdan tamamen sildim sağda soldada ben çok borca girdim kız evlendirdim diyormuş bende annemin aldığı bebek hediyelerini beşiğini bebek arabasını vs. Sosyal medyaya koydum anam sağolsun yazdım millet gerçeği görsün diye annemin aldığı şeylere çökmeyi seviyor annem asla babamdan yardım almadı bende 16 yaşımdan 22 yaşıma kadar 2 ayda 500 tl aldım okulun servis parasını bile karşılamıyordu yolladığı para ama memlekette neler neler anlstıyor melek melek zengin biri kendisi 300 dönüm zeytinliği 250 metrekare evi bmw arabası eytyle emekliliği ve aylık 40 bin tl lik fabrikada maaşı var kızlarını okuldan aldı yaşı dolunca evlendirecekmiş oğlanıda okuldan aldı pidecinin yanına verdi meslek öğrenecekmiş kadın okursa kocasını rahat boşarmış kadın okumamalıymışki  boşanamasın kocasına sadık olsun  çalışırsa kocasının eksikliklerini görür başka adamlara gider ****** olurmuş beni dedem üniye kadar okuttu üniyide açıktan bitirtti para yetmedi bir emekli maaşıyla 2 tane ünili okutmaya bana diyorki senin deden yanlış yaptı okutmamalıydı şimdi avukat gibi sen kocana karşılık veriyorsundur allah kocana yardım etsin sen ona restte çekiyorsunudr diye dedim kötğyse çekerim boşanırımda ben dedemin annemin ellerinden öperim beni böyle bilinçli yetiştirdiler diye annemler durumun farkında değiller anlatmıyorum bunları annemi çok dövmüş kendi anlattı bana nasıl anlattığını hatta dövdüğü için 30 haftalık doğmuşum ben dayaktan annemin tansiyonu düşmüş
0 oy
tarafından
Her yerde aynıdır babam şen şakrak ortamı yumuşatır hep 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 557 göst.
24 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 515 göst.
7 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asyahatunnn (411 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 329 göst.