0 oy
32 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,088 puan) tarafından

Emzirmeyi 1 buçuk yıl önce bıraktım. Hamile değilim. Ama meme uçlarında 4 gündür bir ağrı var

Ama sadece uçlarında yüz üstü yatarken kollarımı göğsümde bağlarken ağrı hissediyorum neden oluyor ama başına gelen var mi

1 cevap

0 oy
(3,716 puan) tarafından
Eskiler der ki canın bir şey mi umdu? Eskiler ne derse doğru çıkıyor :) canın bir şey çekti mi?

Sağlıkçı olarak yorum yapıyorum hormonlardan olma olasılığı yüksek :) takip et devam ederse dra git kan tahlillerine baktır.
(1,567 puan) tarafından
Hazır sağlıkçı yakalamışken bende bir soru sorim size. Bende de sol tarafımda çok ağrı var adet günleri şidetteleniyo belirtisiz kist var dediler 2 yıl sonra tekrar gel dediler. Ama sol kolumda acayip ağrıyo sol göğsüm omuzum anlıycanız sol tarafım felç olmuş gibi tamamen heryer ağrıyo. Ne önerirsiniz korkmalımıyım bu kist tehlike yaratırmı bol brokoli yiyorum iyi geliyo diye hacamattan yaptırıcam o bölgelere
(3,716 puan) tarafından
Dr a gitmenizi tavsiye ederim. Çok geçmiş olsun. Kistler tehlikeli mi? bazen. Korkutmak da istemem ama hassas bir durum tedbirli olmakta hep fayda vardır. Sinir sıkışması olabilir omurilikten olabilir yani olabilir. Ortapedi ve beyin cerrahisine gidebilirsiniz. Çok geçmiş olsun
(1,567 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
(1,088 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım hangi bölüme gitmem gerek peki
(3,716 puan) tarafından
Kadın doğuma git sonra o seni yönlendirir
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 38 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Pıtırcık (987 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 125 göst.
31 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaa.u (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 46 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,246 soru

11,384,590 cevap

34,884 kullanıcı

...