0 oy
230 göst.
Diğer kategorisinde (4,662 puan) tarafından

Masalı çok şükür derse gönderdim başımın etini yedi iki saat yok azcık keyif yapiyim.d.d.d kahveye gidecektim son dakika kocası geldi bende kendim yapar içerim dedim.d.d.

image

11 Cevaplar

0 oy
(2,181 puan) tarafından
Otruyorum öyle kızlarım da oyun oynuyor 
(4,662 puan) tarafından
Ohh ne güzel cnm
-Reklam-
0 oy
(1,436 puan) tarafından

Benim masalımda gelmiyo 40 hafta oldu gelsede başımın etini yese, Aşağı inmemiş bile doktor 1 haftada gelmezse suni verecez dedi moralim bozuk kendimde cok yorgunumu merdiven inip çıkmakdan yuruyus yapmagdan egzersiz yapmakdan yoruldum:(

(4,662 puan) tarafından
Sağlıkla al canım.kucağına :) gelir skma canini :)))
tarafından
Sıkma canını ya bende 40+4 de sezeryan oldum suni aldım bebek kötüleşti sezeryan oldum bir kaç gün ağrıdı ama bir yaşına girecek kızım başka da sorun yaşamadım hiç
(1,436 puan) tarafından
Melekss... cok sağol canim
Sevginefess....Bebek neden kötüleşdi suni sanci aldığın içinmi
tarafından
Bazı bebeklerin kalbi o suni sanciyi kaldiramiyormuş önceden ebe söylemişti zaten benim nst m iyiydi bebeğin kötü
(4,662 puan) tarafından
Benim ki de hem ateş vardi suni verdikten sonra kalbi 30a kadar düştü acil sezeryan a alındım
0 oy
tarafından

Kızım uyudugundsn beri iş güç airfry de tavuk kizarttim ama bir türlü tam başarıyorum ya bende sorun herhalde neyse oldu gibi kahve iciyom :)

image

0 oy
(1,351 puan) tarafından
Afiyet olsun bende yeni içtim 
(4,662 puan) tarafından
Sana adam cnm
0 oy
(12,638 puan) tarafından
Defne uyandı geldi şimdi odasından Efe bey tabii emme peşinde markete çıkacağız birazdan

Afiyet olsun ☺️
(12,638 puan) tarafından
)))
3 günlüğünden beri çkiyoruz 18 günlük olduk ☺️
(4,548 puan) tarafından
Biz anca hastane :))
(12,638 puan) tarafından
3 günlük olmuştu Defne sıkılmış ilk defa AVM'ye götürdüm bu ikisini o günden beri çıkıyoruz canım
(4,548 puan) tarafından
Maşallah subanallah canım ♥️
(12,638 puan) tarafından
♥️.
♥️♥️
0 oy
tarafından

Afiyet olsun cnm aşırı derecede yorgunum şimdi eve girdik sayılır birşeyler hazırladık aç karnımı doyuruyorum   bitmişim kemiklerim ağrıyor 

image

tarafından
Çık gel Cnm her zaman beklerim
(230 puan) tarafından
Çok merak ettim uzun tabakta olanlar ne
tarafından
Biri mantarlı et sote biri yumurtalı menemen konserve niye ki
(230 puan) tarafından
Anlayamadım da o yüzden merak ettim
tarafından
Anladım
0 oy
tarafından
Canım sıkkın oturuyorum canım afiyet olsun 
(4,662 puan) tarafından
Yazdım yoruma allah yardımcın olsun
tarafından
Teşekkür ederim canım alıştım yakacak bişey yokm
0 oy
tarafından

image

Çayım ve kekim :P

0 oy
(1,715 puan) tarafından
Afiyet olsun canım eşimin işten gelmesini bekliyorum☺️
0 oy
(2,367 puan) tarafından
Bu soğukta bime gittik yoğurtlu  cips çilekli link bide kare çikolata aldık üçünü de aserdim :) yedim oturuyorum kizceme çizgi film açtım babamızı bekleriz sekizde işten çıkacak 
(4,662 puan) tarafından
Bimin kendi markasi olan çilekli yoğurtlu cikolatasi var o çok güzel oluyor kız mi erkek mi .d
(2,367 puan) tarafından
Erkek kuzum yedim çikolatayi smdi coştu tepinir içerde :) çok hareketsizdir normalde doktor diyo ultrasonda maşallah ne kadar harketli hissediyor musun bende tık yok :)
(4,662 puan) tarafından
Aaa hayırla gelsin canım bende hep çikolata yedim kiz çıktı.d
(2,367 puan) tarafından
Kızımda hiç çikolata yemedim bikere canm çekti eşim iki tane kare çikolata almıştı bitmeden doğurmaya gittim o derce ne hamur işi ne tatlı ne abur cubur yedim 7 kiloyla doğuma gittim ama oglanda smdi 11 kilo oldu 33 haftalık hamileyim işim gücüm tatlı yemek

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 91 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde Myangell (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 226 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 159 göst.
30 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 198 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu

380,001 soru

11,375,304 cevap

34,859 kullanıcı

...