0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (837 puan) tarafından
Kizlar bebeğim 17 aylık ve dün memeden kestim yani azaltmadan direk kestim yani. Dünden şu saate kadar hiç emzirmedim. Bir iki istedi ama yemeklerle falan oyalarım unutturmaya çalıştım. Asıl sorum şu. Şu an göğsüm çok kotu şiş ve ağrıyor ne yapmalıyım. Ne zamana kadar böyle devam edecek. Birşeyler yapmazsam olası yan etkileri neler olur beni bilgilendirir misiniz?

4 Cevaplar

0 oy
(1,204 puan) tarafından
Muhakkak sağacaksın yada hapı varmış onu alıp içecen. Yoksa gögsün massit olur çok sancılı ateş yapan birşey. Gögsünü boşaltmadan az biraz sağ. Sadece rahatlayacak kadar. Gögüs boşalmadan beyine sinyal gitmez. Tam boşaltma ama sakın böylede bırakma 
(837 puan) tarafından
Deneyim birazdan canım yoksa dayanamicam
(4,142 puan) tarafından
Dostinex tek caresi hamile degilsen suan o sebeple kesmediysen. Sabah hemen eczaneden al 2 adet hap.  Yaridan boluyorsun 4 parca oluyor . Sabah aksam sabah aksam iki gunde bitio. Zaten aksama agri geciyor sut uretimi sifirlaniyor. Dolu sekildeyse hogsun bi sagarsin aon kez ilacin son dozu bitince sabahina. Daha dolmuyor gogus. 26 eylulde keatim bende anam ilk gece ccgu aglarken kucagima alamadim agridan. 17 aylikti benimkide
(837 puan) tarafından
He valla su an ağrıdan kucağıma alamıyorum. Eşim işten geldi o uyuttu
-Reklam-
0 oy
(253 puan) tarafından
Bnimde 17 aylik ayircsktim ama ayiramadim kiyamadim kucuk gordum birazdaha sizin bi sebebiniz mi vardi onu merak ettim yanlis anlamassaniz benimkindede pek istah yok oyuzden ayirmayi dusunuyordum  ?
(837 puan) tarafından
Benimkinin iştahı iyi çok şükür. Ne verirsem yer ama memenin yeri ayrıydi onda. Ne kadar tok olursa olsun sofrayı kaldırır kaldırmaz gelir bana yapisirdi. Biraz da istahina güvendim dogrusu
0 oy
(3,081 puan) tarafından
Nasıl bıraktırdın canım benimki çok düşkün hep emmek istiyor 19 aylık
(837 puan) tarafından
Benim göğüslerim hiç kapanmıyordu gece gündüz düşün. Artk dayanamadım canıma tak etti bir sinirle karar verdim ve çok şükür dayandım şu saate kadar
(3,081 puan) tarafından
Emmeden uyumuyor uyutma işini nasıl yaptın canım
(837 puan) tarafından
Cici bebe yapıyorum ya da uyuyana kadar ağzını boş bırakmıyorum
(3,081 puan) tarafından
Benimki cicibebe hiç sevmiyor mama da içmiyor ne yapsam bilemedim ya
0 oy
(494 puan) tarafından
Ben iki çocuğumda da hiçbir şey yapmadım bence sağmak filan yanlış süt kendi kendine geri gider diye biliyorum ben mutlaka sağ diyenleri anlamadım sağınca süt üretmeye devam eder hormanlar 
(837 puan) tarafından
Sütü sağmak daha mantıklı bence. Çünkü çevremdeki çoğu kadında göğüste kalan sütün kuruyup damarını tikadigini duymuştum. Tekrar çocuk sahibi olurken engel oluyormuş o süt kalıntısı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 38 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Seherl (544 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Naciyeeee (724 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 163 göst.
8 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 272 göst.