0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (1,038 puan) tarafından
Daha geçen haftaya kadar feci öksürük vardı tam iyileştim derken bugün yine burnum tıkanmış şimdi çocuklara da geçecek hop onlarda hastalanacak bekarken bütün ailem hastalanır bı ben hastalanmazdım şimdi hemen hastalanıyorum siz birşeyler yapıyor musunuz hastalanmamak icin

11 Cevaplar

0 oy
(246 puan) tarafından
Bizde de aynı valla kızım tam iyi oluyor yine başlıyor
(1,038 puan) tarafından
:(( geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Bende kolayına hastalanmam ama bu yıl ne olduysa üst üste hastalanıyorum 
(1,038 puan) tarafından
Salgın yüzünden mi acaba
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Yaaa bende bekarken çok nadir hastalaniyodum.simdi hemen hastalabiyorum bide uzun süre iyileşemiyorum en basit grip bile 2 3 hafta sürüyor 
(1,038 puan) tarafından
ne yapacağız böyle :(
0 oy
(3,687 puan) tarafından
Şeytan kulağına kurşun. Biz kötü bir salgın atlattık, 4 çocuk ve eşim perişan oldu. 2 gece kaynanam, bir gece kayınbabam, 4 gece annem ve abim 2 gece de babam ve annem geldi bize yardım etti. Ben hep ayaktaydım hiç hastalanmadım.  
(1,038 puan) tarafından
Maşallah canım
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Çocuklar yeni iyileşti şimdi de eşim hasta. Tekrar çocuklara geçecek. Artık kendimi kescem yeter diye bağırasım var 
(1,038 puan) tarafından
:(( geçmiş olsun
0 oy
(3,479 puan) tarafından
Masallah diyim kendime öyle kolay kolay hastalanmam.
(1,038 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
(17 puan) tarafından
Valla 25 yaşındayım hastalık hastane nedir bilmezdim kendim için ama  korona  çıktıktan sonra aşı oldum ondan sonra 2 ayda 1  düzenli hasta olurum ölüp ölüp diriliyorum tekrardan
(1,038 puan) tarafından
Aşıdan mı diyorsun
(17 puan) tarafından
Yani başka bı açıklaması olamaz kendim için öyle düşünüyorum yoksa bı tarafımiz eksilmedi kısalmadı gayatte iyi bakmaya çalışıyoruz kendimize
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Soğuk duş aldığım halde hastalık nedir bilmezdim senede bir kere mevsim değişikliğinde oluyordum hamilelikte baya bagisikligim düştü soğuk duş almayı bıraktım sürekli hasta olur oldum bebiş doğdu sonra nolur bilmiyorum 
(1,038 puan) tarafından
İnşallah bağışıklığın artar hastalırsan zor bebege geçerse daha zor olur
0 oy
(4,969 puan) tarafından
Ben farkettim ki heryil bu süreçte yani bu ayda oluyorum nedeni ne anlamıyorum geçen yıl doğuma 10gun kala yakalandım. Nasıl toparlandım blmyrm  yine aynı oğlumun yaş gününe 2 gün var biz yine hastayız üstelik cumhur cemaat anlamadım ne iş ya 
(1,038 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum ki çok geçmiş olsun canım
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Bende ogleyim takviye şart ama ne
(1,038 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum ki
0 oy
(3,409 puan) tarafından
Benim direncim iyi cok sükür esim cok kotu hastaydi gecen hafta oglumla bana bulaşmadı köye gittik geldik esimin ailesi hep hasta olmus gelince gene bizde birsey yok ben yilda 1 kez grip olurum ya da en fazla iki
(1,038 puan) tarafından
Maşallah canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 55 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Tgb58 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 487 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
27 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 218 göst.
14 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu

379,875 soru

11,371,768 cevap

34,854 kullanıcı

...