0 oy
101 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
Oğlum ne yaparsam yapiyim yemek yemiyor yoğurt kuruyemiş meyveden başka ağzını biseye sürmez çok bunaldım  bi uzmandan destek almak istiyorum nereye gitmem gerekir

4 Cevaplar

0 oy
(5,120 puan) tarafından
Önce değerlerine baktır. Bir anormallik varsa zaten takviye verir çocuk doktoru. Benim kızımında iştahı yok pek. Ama değerleri normal diye zorlamıyorum. Sadece yemek yemezse abur cubur, meyve falan vermiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,810 puan) tarafından

Nekadarlik oğlunuz nezamandir böyle benimkide kış girince.oyle oldu 2 kaşık pilav 2 kaşık yemek yese bayram ediyorum ne oluyor bu bebeklere bilmiyorum :( yoğurdu kesin ben öyle yaptım doktorun birisi sürekli yoğurtla yerse yemek alışır demişti benim oğlumda yoğurt hastası yese yemek yemiyor maalesef acaba diyorum direk tadimlara yoğurtla baslamakmi böyle yaptı ufak ufak purelerden baslasaydim diyorum sebzeden ben ona bağlıyorum yaaa

0 oy
(9,134 puan) tarafından
Once çocuk doktoruna götürün o yönlendirir diye düşünüyorum. Hep mi böyleydi yeni yeni mi böyle oldu belki geçici bir dönemdir diş hastalik vs. Olduysa iştahsızlık ondnan da olabilir 
0 oy
tarafından
Götürmedogim kalmadı yapamadığım kalmadı yavsan otu ile banyo yaptırdım 

Tiksinme var dediler 

Olmadı değerlerine baktırdım öğünlerini düzenli hazırladım hergun yoğurt yaptım hir çay bardağı kadar olmadı yok 

Olmadı çocuk yemiyor olmayınca olmuyor zorlama inan alışmaya çalışıyorum biraz önce sinir kirizi geçirdim yemin ederim 2 dilim elmalı kurabiye için diller döktüm mamasını icirdim 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 252 göst.
0 oy
3 cevap 113 göst.
18 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Bsmllah (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
9 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Hclkylmz (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
8 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde El1997 (1,934 puan) tarafından soruldu

385,016 soru

11,515,268 cevap

35,174 kullanıcı

...