0 oy
172 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,212 puan) tarafından

Artık sağlıkla afiyetle gelsin istiyorum varislerim çıkmaya, coğalmaya başladı moralim bozuluyor gördükçe üstelik ağrısı da az buz bir şey değilmiş yaşayınca çekenleri anladım. Geceleri bacaklarımın kemik ağrısına uyanıyorum o da ayrı zorluyor. Verene şükürler olsun ama zorlanıyorum artık  ..

Kızım tam mevlid kandili sabahi 37+2 de doğmuştu
Yarında kandil sabahı bu yavrum da 37+2 günlük olmuş olacak geleydi güzel olurdu her şekilde (⁠≧⁠▽⁠≦⁠) 

Sizden çok çok dua istiyorum yavruma sağlıka hayırla sağlıkla en kısa zamanda kavuşabilmek için ...

Kandiliniz mübarek olsun rabbim sizinde ne dersiniz sıkıntınız varsa gidersin . Evlatlarınızı sizlere bağışlasın... 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Seninde kandilin mübarek olsun canım sağlıkla gelsin inşallah Allah bağışlasın evlatlarımızı bize aminn
(7,212 puan) tarafından
Amiin Allah razı olsun canım
-Reklam-
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Rabbim bir avazda kurtarsın canmda iyi haberlerini alalım inşallah hayırlısıyla zamaniyla gelsin bebişin 
(7,212 puan) tarafından
Amiin Allah razı olsun canım
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Seninde kandilin mübarek olsun sağlıkla kavuşursun inşallah 
(7,212 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(17,924 puan) tarafından
Kandilin mübarek olsun ve yavrunu sağlikla al kucağina insallahh
(7,212 puan) tarafından
Çook teşekkür ederim canım Allah razı olsun
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Senınde kandılın mübarek olsun canım Rabb'im sağ salim kucağına almayı nasıp etsın inşallah rıca etsem sende bana dua eder mısın canım bu mübarek günler hurmetıne Rabb'im bana sağlıklı bır tane evlat nasıp etsın 
(7,212 puan) tarafından
Amiin amiin Allah razı olsun. Rabbim seninde gönlüne göre versin biran önce sağlıkla sıhhatle hayırlı evlatlar nasip etsin canım benim
0 oy
(790 puan) tarafından
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin biraz daha dayan daha küçük:) 
(7,212 puan) tarafından
Amin canım... Kızım 2 kiloydu doğdugunda alışkınım ben :)
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Rabbim tüm hamişlere hayırlısıyla bebişlerini kucağına almayı nasip etsin inşallah canım ❤️
0 oy
(2,251 puan) tarafından
Amin cümlemizin kandili mübarek olsun Rabbim sağ salim selametle hayırla saglikla kucağına almayı nasip etsin inşaAllah 
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Kandilin mübarek olsun.Allahim sağlıkla ,mutlulukla,huzurla birbirinize kavuşmayı nasip etsin.insalllah kolay bir doğum olur rabbim yardımcın olsun..

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 371 göst.
0 oy
16 cevap 558 göst.
9 Kasım 2019 Diğer kategorisinde LMihrace (7,212 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 259 göst.
0 oy
1 cevap 101 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu

381,690 soru