0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (2,732 puan) tarafından
Kızlar namaz kılıyorum 9ayda hamiliyim oturarak kıliyorum asıl sorum şu benim 19aylik oğlum sürekli namaz kılarken önüme geçiyor bana vuruyir namazlıgi çekiyor ağlıyor  çekiyor tek odada bırakıpta başka odaya gidemiyurum ancak birbirlerini öldürürler ikinci oğlumda kılarken geliyur onunmde otuyyr namazlıgi çekiyor nasıl baş edecem bilmiyorum kuzenim diyir bişey deme geldiğinde itme onu bırak doyir önüne geciyir nasıl kilim kaç kere bozuyorum...

Çocuğun namaz kılarken geluyirsa yanına yarın namaza şahit olurmyz ben gördüm dermiş namaz kıldığını öyle dedi 

6 Cevaplar

0 oy
(1,233 puan) tarafından
Benim kızımda öyle valla eteğimi verir eşarbı verir sonra ben namaza başlarım tam gelir önümde durur gitmezde , öyle kılıyorum napayım:)
(2,732 puan) tarafından
Benimki 3tan büyük olan gelmiyorsa diğer ikisi geliyor sürekli bozuyorum baştan kılıyorum benim kucukte çok bagimli
(1,233 puan) tarafından
Aynen hep yanımda olduğu için daha 15 aylık çeksem de anlamıyor bnde karışmıyorum duruyor öylece bazen kendi gidip geliyor:)
-Reklam-
0 oy
(6,238 puan) tarafından
Peygamber efendimiz sırtında torunlarıyla kılardı namazı hiç müdahale etme benim oğlum da öyle seni görsünler namaz kılarken aynasın sen evlatlarına ❤️
(2,732 puan) tarafından
Evet canım ❤️
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Bu konu peygamber efendimizn torunları tepesine kadar çıkarmış namaz kılarken asla öte git demezmis  torunları sırtında kilarmis namazını o yüzden sakın ona kızma senin niyetin önemli sen namazını kıl onun önüne geçmesi sana eziyet etmesi engel değil sana şeytan çocuğunla vesvese veriyor namazı bırakman için uğraşıyor seninle bahane sunuyor sana 
(2,732 puan) tarafından
Evet haklısın
(2,381 puan) tarafından
Benm kizcemde babasından alışık dün kandildi camiye götürdüm dört yaşında 13 rekattada benle birlikte yattı yattı kalktı bir süre sonra senden gördüğünü yapacaklar canm :)
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Hiç dokunma asla kızma çok sakin davran bı müddet sonra onlarda senjnke birlikte kılarlar hatta yan yan iki seccade ser ve hadi sizde benimle birlikte kılın de ellerine tesbih ver ☺️
(2,732 puan) tarafından
Önceden kikarlardi benle şimdi yok büyük oğlum neden hergun namaz kiliyirdum artık kılma diyor namaz kılarken sen niye konuşmuyorsun anne ağlar
0 oy
(7,968 puan) tarafından
Ben 4 yaşındaki oğlumda öyle sırtıma çıkmaya calirisr bazen oda kılar kendince hata bu akşam secadede ona dua etirdim ellerini açıp dua etti kıyamıyorum buraya atardım yoksa fotusunu öyle küçüktu ki secadr büyük minik ellrini açmış.ben söyledim o tekrar etti sonra amin dedi.ben müdahale etmiyorum eskiden küçükken çok beni zorlardi. Birşey dmezdim şimdi bazen tırmanıyor sırtıma ayağa kalkicagim zmn iniyo
(2,732 puan) tarafından
Allah'ım yarabim ya :)
0 oy
(2,701 puan) tarafından

Aaa bi video olsa beni çekseler çok komiğiz namaz kılarken ben çok sakin davranıyorum hatta oyun haline getirdik namazı, önceden ne etek ne yazma namazlık hepsini çekiyordu önümden bende yakalıyor dum devam ediyor dum bunda bişey yok çocuk sonuçta hiç sıkıntı etme namazına devam et çocuk sonuçta onlarda, şimdi mesela ben namaz kılarken ikisi de etrafımda dönüyor hiç ellemiyor lar bana ben namaz biter bitmez hemen onalara ebe yapıyorum yani benim namazım hiç bitmiyor :D ebe ebe tekrar dönüyorlar bekliyor lar ben onlara ebe yapayım

Bazen biri ben secde yaparken ayakları ile kafama oturuyor kalıyorum öyle secdede diğeri anne deh der belime çıkar :))) 
(2,732 puan) tarafından
Hepsi aynı vala ya :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 82 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ececomez61 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ❤️Aşk-ı Mucizem❤️ (195 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 131 göst.
0 oy
3 cevap 84 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,617 soru

11,396,215 cevap

34,914 kullanıcı

...