0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (1,968 puan) tarafından
Az önce gördüm marta açık hava konseri eşime bilet alalım gidelim dedim tamam dedi cocugu anneannesine mi bırakalım ben yanımızda götürelim festival gibi açık hava konseri baharın oda gezer dedim eşim yüksek ses çocuğu etkiler dedi bilemedim sizce baharın 3 yaşında olacak,siz olsanız götür müsünüz yanınızda 

4 Cevaplar

0 oy
(15,272 puan) tarafından
Yüksek seste rahatsız olur bence 
(1,968 puan) tarafından
Eşimde öyle dedi o zaman anneanneye bırakacağız bende eglenir demiştim eşim de rahatsız olur dedi açık hava olunca hani hoparlörlerden uzak dururuz diye düşünmüştüm alanda ben
(15,272 puan) tarafından
Uzak durursaniz çok rahatsız olmaz.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yo niye etkilesin benimki 1 yasinda ve 2 yasindayken kactane sonsere gittik umrunda olmuyo yurumeye baslayinca oyle kosuyo donuyo dans ediyolar 
(1,968 puan) tarafından
Bende oyle düşünmüştüm eğlenir diye sonuçta açık alanda olacak konser uzak dururuz hoparlörlerden birşey olmaz diye düşündüm eşim sesten rahatsız olur dedi de bende oynar eğlenir dedim
0 oy
(627 puan) tarafından
Hava güzel olursa götür o da eğlensin canım bişey olmaz 
(1,968 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(13,260 puan) tarafından
Ben götürdüm ama bırakacak kimsem olmadığı için hoparlörlere biraz uzak durmaya çalıştım 
(1,968 puan) tarafından
Benim bırakacak annen var da çocuğu eve kapatmak istemiyorum 3 yaş bana göre küçük değilde eşim hoparlorden etkilenir dedi uzak durariz festival gibi açık alanda konser olacak, hoparlörden uzak durariz ne olacak dedim ,aslında oğlum çok neşeli kalabalığı,müziği  çok seven bir çocuk bende eglenir diyorum o yüzden buraya sorayım dedim
(13,260 puan) tarafından
Ben iki yaşında bile değildi 1.5 ta götürdüm arada huzursuzluğu oldu ama o da sıkılıyor gittiğim her yere götürmek istiyorum o yüzden mesela İstanbula gittim gezmeye gideceğiz çocuğu bırak biz bakarız diyorlar dedim ben istiyorum ki fotolarda o da olsun ilerde ona sen 1 yaşında iken 3 yaşında iken seninle şuraya gitmiştik diyeyim o yüzden ben çocuğu bırakıp tatile de gidemem mesela

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 206 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 1,728 göst.
23 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Merakli23 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 363 göst.