0 oy
136 göst.
Aile kategorisinde (197 puan) tarafından
Satış yapıyor musunuz orada veya bir şeyler satın alıyor musunuz sohbet muhabbet olsun

7 Cevaplar

0 oy
(15,657 puan) tarafından
Var şuan boykot ediyoruz 20 ocakda tatil.moduna alcaz kullananlar duyurulur 
(1,244 puan) tarafından
Bu boykotu öğrendiğim iyi oldu bende çok şikayetçiyim bu konudan aracı görevi görüyor şuan  dolap benim için satışını elden yapıyorum sadece ürünleri orda sergiliyorum bu gidişle herkes bırakır bu uygulamayı gardropsa geçer
(15,657 puan) tarafından
Ya sayemizde para kazanıyor ama resmen sömürüyor biiz
(197 puan) tarafından
Aynen bende şikayetcıyım aşırı hem satıcı hem alıcı komisyon alıyor üstüne kargo parası bana para kalmıyor insanlar zaten uyguna birşeyler alıyor napcaz bilmiyorum
(1,708 puan) tarafından
Aynen ya o kadar çok kesinti mi olur
(15,657 puan) tarafından
Kızlar post açıyoruz 20 Ocak tatil moduna geçiyoruz ve uygulamaya bir yıldız vererek sikayeti yazıyoruz
-Reklam-
0 oy
(8,895 puan) tarafından
Ben satın alıyorum sadece sjsjsj
0 oy
(2,675 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çok satış yaptım ama ben dolapta anlaşıp İBAN la ya da gardropstan  satış yapıyorum gardrops 500 tl ye kadar kesinti yapmıyor dolap çok kesiyor bize bir şey kalmıyor 
0 oy
tarafından
Satis yapıyorum ama ne soran var ne alan iki ürün sattım bi daha da ses soluk çıkmadı 
0 oy
(281 puan) tarafından
Satış yapıyordum ama artan komisyon ve kargo ücretinden sonra satış olmuyor maalesef bende tatil moduna aldım hesabımı yani kullanmıyorum ama silmedim belki birşey almak için lazım olur diye 
0 oy
(736 puan) tarafından
Kullaniyorum asiri kesinti yaptigi icin bu ara hic bisey satamiyorum.
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Ben Bebeğimin kısa ömürlü kullanacağı şeyleri dolaptan satın aldım temiz az kullanılmış olanları tercih ettim hep kendimde Bebeğimin ya da evde kendimin kullanmadığım ama yeni gibi olan şeyleri uygun fiyata verdim mesela 2 tane süt sağma pompası almıştım 2 ayrı çeşit hiç de kullanmadım bir tanesini 100 liraya diğerine 90 liraya falan verdim Yani oradaki satmamdaki amaç bana bir gelir kazandırması değil ihtiyacı olana gitmesi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 67 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 203 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,058 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
25 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde McLsKn16 (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...