0 oy
39 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (24 puan) tarafından

:sideways:SELAMÜNALEYKÜM KIZLAR EŞİM DE CİDDİ ORANDA AĞRI YAPAN BİR BÖBREK TAŞI VAR BÖBREK TAŞI OLUP DA DÜŞÜREN OLDU MU ARANIZDA YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ NASIL DÜŞÜRDÜNÜZ YAKLAŞIK 2-3 YILDIR ÇEKİYOR BİZİM BURADA GİLABURU ÇOK MEŞHURDUR VE YETİŞİR İÇİLİR O YARAR DERLER AMA O DA YARAMIYOR DOKTORLAR AMELİYATA GEREK YOK DİYOR KÜÇÜK BİR TAŞ YANİ NE YAPABİLİRİZ:getlost:

3 Cevaplar

0 oy
(3,367 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yogurt suyu sekersiz limonata bol su tüketimi birde sifalı su var denizlide narlı köyü var orda bir cesme var böbrek taşı kum dökenler ordan su iciyor genelde ben dusurdum sancisi fenadir bilirim kapali ameliyet edicem seni demisti cok sukur gerek kalmamıstı
(24 puan) tarafından
Suyu çok sever içer bol tüketir geçenlerde ben de duymuştum buralarda bir yerde su varmış öyle biz de oraya gitmeyi düşünüyoruz ama işte başka türlü evde de nasıl düşer öyle bir çare arıyorum çok şükür siz kurtulmuşsunuz Allah yardımcınız olsun
(3,367 puan) tarafından
Sıcak dusta böbrek kanalların genislemesine yardım ediyor canım gileburuda ictim ben o da iyi gelmisti bana ben o sudan ictim ertesi gün düstü
-Reklam-
0 oy
(1,237 puan) tarafından
Benim babamda var böbrek taşı arada bir tekrarlıyor babam bira içerek düşürdü. Bu arada normalde ağzına içki sürmez  ama sağlık için mecbur kaldı 
(24 puan) tarafından
Vallahi ne denersek deneyelim çekiyor düşmüyor özellikle soğuğa hiç gelmiyor soğuk değdiği Zaman azıyor çok ağrıyor yani
(1,237 puan) tarafından
Evet biliyorum geceleri babam duvarları yumruklardı inleye inleye ne kadar acı verdiğini biliyorum benim babam bu şekilde düşürdü ama belki başka tavsiyesi olan vardır
(24 puan) tarafından
Teşekkür ederim şu an ne tavsiye alsam kardır
0 oy
(419 puan) tarafından
Canm bende vardi 13 milimdi nasaksehir cam sakura hastanesinde 6 seyans ile hepsini dusurdum bir ml bi tas kaldi oda dibe dusmys diye birsey yapamiyokar o agri yaomaz dedi doktor ama sobradan safra kesesi sorunu yasadim onuda aldilar

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 145 göst.
8 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 196 göst.
27 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Syma (651 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,059 göst.
4 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ruyamda 1 buluttum (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 123 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu

378,438 soru

11,327,782 cevap

34,781 kullanıcı