0 oy
228 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,374 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Yada kombiyi kapatmayın sadece böyle raf yaptirip kombinin yanına uzun bı kenarlık mi yaptırsam rafın yan yatmisini düşünün 

image

image

image

image

benim kombinin yeri ve kalorifer resim ters düz ceviripte bakarsaniz sevinirim .

Bende lbu alttaki gibi kahve köşesi yapmak istiyorum arfreyimide oraya koyarım kombinin yanındaki kalorifer in üstüne böyle kahve köşesi yapmak istiyorum sizce olur mu fikir. Verin lütfen ? Bide kombiyede resimdeki gibi dolapla kapatayimmi image

image

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Çok güzel olur ama tavsiyem kombi dolabının içi raflı olanı al özel yaptıracak san raflı yaptır muhteşem depolama alanı oluyor 

(10,073 puan) tarafından
Aynen anneminki oyle. O ustte bi dolabin icinde alti komple raf. Burun kavanozlari orda cok guzel topluyo
-Reklam-
0 oy
(13,920 puan) tarafından
Bence gayet güzel  olur. Ben zaten mutfak peteğini hiç açmıyorum o yüzden raf yaptırırım ama sen kullanıyorsan biraz mesafeli olsun peteğe raf. 
0 oy
(587 puan) tarafından

Olur gayette güzel olur kombinin dolabı erzaklik yer guzel olur, petek altta kalıcak ya ısıyı direk yukarı vermemesi için rüzgarlık gibi bir malzeme var adı tam ne bilmiyorum oyle biseyde alırsan ısı direk alana yayar.petek için fikrim de var uyarsa sana rengi sana kalmış ustunede raf oh mis

image

0 oy
(2,374 puan) tarafından
Fikirlere açığim a dostlar 
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Hadi ki,kar bı cvp 
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Çok kararsız kaldım 
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Herkes baksa da olur :) 
0 oy
(1,088 puan) tarafından

image

image

benim ki böyle canım kesinlikle raflı olarak al
0 oy
(9,019 puan) tarafından
Bizim kombi mutfakta ve dolabı var baya birseylerr de koymuyorum içine sende yaptır petek üstü Raf da güzel görünüyor ama ısıtmayı engeller mi bilemedim 
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Örnekler vs yokmu

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 328 göst.
3 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Sihemin Annesi❤ (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 754 göst.
15 Haziran 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 pırenses annesı (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
15 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 294 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,107 puan) tarafından soruldu

380,903 soru

11,404,002 cevap

34,942 kullanıcı

...