0 oy
1,318 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından

Sızce esımde gosterıyım mı yemınle tanımam etmem sonra erkek kardesıme attım numarayı ona demıs yanlıslıkla olmuş

image

image

50 Cevaplar

0 oy
(344 puan) tarafından
Yani dolandırma yontemiymis bu yedirebildiklerine..
-Reklam-
0 oy
(13,354 puan) tarafından
Adamın yav.şak yav.şak bir konuşma tarzı var zaten cevap vermene bile gerek yok cidden 
0 oy
(3,832 puan) tarafından

Telegram kullanırken biri de bana yazmıştı merhaba diye direk eşime gösterdim bu numara bana yazdı diye . Eşim de bi güzel kalayladı o oldu :) bence konulmaya devam etmemeliydin

0 oy
(3,005 puan) tarafından
Gereksiz uzun bir konuşma olmuş. Tanımadığım biri yazdığında tanıyamadım yazarım, böyle cidden mi falan yazsa kim olduğunu söyleyeceksen söyle söylemeyeceksen boş muhabbete gerek yok engelliyorum derim. Söylerse ve tanıyorsam ne ala, söylemez uzatırsa ya da tanımıyorsam engellerim.
0 oy
(16,110 puan) tarafından
Yani biraz daha uzasa iyi muhabbet ederdiniz ha..tövbe yarabbim bacım bu ne cesaret ya ben kimsin sorusundan sonra adam kim olduğunu söylemezse basarım engeli anında da eşime söylerim. 
0 oy
(438 puan) tarafından
Beni de bir gün bir numara aradı kusura bakmayın numaranız bende kayıtlı kalmış o yüzden aradım dedi bende sen kimsinki benim numaram sizde kayıtlı olsun dedim. Oda kargoculuk yaptım bir şey aldıysanız o zamandan kalmıştır dedi bende siz kayıtlı kalan her noyu arıyorsunuz dedim sonra bir anda görüşelim mi dedi güzelce sovdukten sonra ben evliyim eşime soylicem sizi dedim evlimisin dedi tabiki evliyim eşimle tanışırsiniz merak etme dedim oda benim için evli bekar farketmez istersen görüşürüz falan dedi, ses kaydimi falan attım eşime, sonrada numara kime aitten ismini cismini buldum tamda eşimin kuzeninin arkadaşının babası çıktı tesadüfe bak ortak arkadaşlarimizda eşimin kuzeni vardı hemen ona yazdım bu kim benle böyle böyle konuştu dedim eşimin kuzeni de onun oğlunu aradı baban yengeme nasıl böyle şeyler söyler yazar falan dedi meğer adam öyleymiş oğlu da bıktım bu adamın şöyle sapikliklarindan falan diye söylendi ben icabına bakacam dedi kapattı.. profilindede beni aradığı nosuni paylaşmış abuk subuk şeyler yazıp benimle şunu yapmak isteyen arayabilir falan diye paylaşımları var bir de tövbeeeeeee
0 oy
(2,811 puan) tarafından
Tanımadığın numaraya niye cvp veriyorsun bide ısrarla kimsin demişsin ? ( Geçen bir numarada bana yazmış tarım koferatif diye aramaiz da açmadım eşime sordum onun hattıni kullanıyorm ona gelmişti diye bakti bilmiyorm dedi engel attım 
0 oy
(1,497 puan) tarafından

Bi yanlışın yoksa yani direk görüntülü arayip eşine versene telefonu :Dbukadsr yazismsya ne gerek vardi 

0 oy
(1,026 puan) tarafından
Ben engelliyor im cevap vermeden ,sonra söylerim böyle bişey oldu cvp vermedim engelldim diye ,yuvanizi yikmayin kim olduğu ne olduğu belli değil 
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Ben bekarken bir tane adam böyle yapmıştı bana oturduğum yerden di adımı biliyordu salça olmuştu dalga geçmişti daha doğrusu sonra engeli bastım aradan zaman geçince engellenilenlere baktım profil fotosunda eşiyle fotosu vardı yanlış hatırlamıyorsam eşi diye düşünüyorum bilezik falan vardı 

İlgili sorular

0 oy
74 cevap 1,001 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (6,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 106 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Yorgun0001 (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,240 göst.
28 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 304 göst.