0 oy
1,309 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından

Sızce esımde gosterıyım mı yemınle tanımam etmem sonra erkek kardesıme attım numarayı ona demıs yanlıslıkla olmuş

image

image

50 Cevaplar

+16 oy
(2,114 puan) tarafından
Bu kadar uzatman bile çok saçma olmuş yani adam numarayı karıştırmıştır yada biri seni işletiyo gibi duruyo engeli bas
(2,090 puan) tarafından
Katılıyorum ben direk engelliyorum.
Biraz ergen konuşması gibi olmuş k.b
tarafından
Yani bencede ne gerek var bu kadar tanımıyorum de engelle
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Bu kadar nıye konustun ki? Öyle boyle derken zart zırt, tanımıyorsan direk, nımaranız kayıtlı degıl yazıp eşine göstermen gerekır
tarafından
Kızlar sımdı gordum ıyıyım sukur :) evet ıkbal bayadır soyluyorum sitede görmemıssın :)
(48,601 puan) tarafından
eskisi gibi aktif değilim hayirli saglikli olsun insallah canim hayırlısıyla al kucağına inşallah ❤️ ela okulu cok seviyor masus gitme diyorum kiziyo bana ☺️☺️
(7,938 puan) tarafından
Efede çok seviyor gitmeye can atiyo. Ama öğretmeni onu soğutuyor öğretmen bana bağırıyor gitmem diyo. Öğretmene diyorum hocam bagirmayin ondan gelmek istemiyor boşuna keyfi bagirmiyorum diyo.sonra birkaç gün bagirmiyo sorunsuz gidiyo tekrar bağırma olunca gene başa dönüyoruz. Vallahi bikinlik geldi bu kdndan.en son cimere şikayet edecem o olacak
(48,601 puan) tarafından
niye bagiriyo ki
(7,938 puan) tarafından
Beni dinlemiyor diyo. Yada masaya çıkıyor diyo
Dedim hocam anlıyorum biliyorum nasıl bir çocuk olduğunu ama dil gelişimimiz ztn geride diğer akranları gibi sizinle tam iletişim kuramıyor biri vurunca size karşı kendini savunamiyor arkadaşı önce efe vurdu diyo benim oğlum hayır önce o yaptı diyemiyo..sinirleniyo agliyo bağıriyo vurmaya çalışıyor böyle olunca.. böyle diyorum birkaç gün bagirmiyo tekrar aynı ve ne zaman bagirmazsa sorunsuz gidiyo oğlum. Başka dört yaş sınıf yok tek o var yoksa sınıf değişikliği isterdim..sürekli yüzü asık insana merhaba bile demiyo
+2 oy
(2,235 puan) tarafından
Bacım biraz daha zorlasan adamı tanican resmen bu kadar uzatılır mi yaa
+1 oy
(372 puan) tarafından
Yani vbp yazman bile hata ben direk eşime gosterirdim 
(73 puan) tarafından
Sımdı gosterıyım ozaman
(372 puan) tarafından
Ee bir zahmet bacım ya o kadar cvp yazılır mı yani tanımıyorsun engeli bas eşine de soyle
+1 oy
(1,107 puan) tarafından

Nee :angry:Mrb mııı :O

+1 oy
(6,276 puan) tarafından
Ee sen adamla sohbet etmidissin resmen 
+1 oy
(933 puan) tarafından
Ay ben tanımadığım numaralara asla cevap vermem versem böyle muhabbet etsem esim ortalığı yıkar 
0 oy
(8,993 puan) tarafından
Hiç cevap vermeden engelleseydin keşke
(73 puan) tarafından
Keşke ama kım olduğu bılmek ıcın belkı akraba dır dıye
(8,993 puan) tarafından
Akraba olsaa kendini tanıtır zaten. Boşa muhabbeti uzatmişsin hiç gerek Yok böyle şeylere
0 oy
(536 puan) tarafından
Ayyy buneeee :))))
(73 puan) tarafından
Yemınle hıc bilmiyorum
(536 puan) tarafından
Eşin kıskançsa hiç söyleme kardeşine demen daha iyi olmuş eşler kıskanç olunca akıllarında soru işareti kaliyo
0 oy
(315 puan) tarafından
Ay pislik biri şaka yapıyor olsa bile iğrenç bir durum gece gece 
0 oy
tarafından

Yani bu kadar yazışmaya ne gerek var ki engelle geç 

0 oy
(4,209 puan) tarafından
Canim esine goster soyle, yazisma engelle. Esin arasin konussun.
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Kocan sana demez mi madem tanımıyon neden cevap verdin elin, adamına şimdi kocana desen bi ton katara çıkar üstelik belliki adam kadın avında 

(73 puan) tarafından
Esımle arama mesafe olmasın dıye demekten korktum ama çoğunuz söyle dıyınce soyledım hespınze teşekkür ederim
(2,702 puan) tarafından
Anlayışlı birisiyse sorun yok ama hemen sen niye attın falan derse işde ozaman sıkıntı tepki koymadıysa güzel bişey
0 oy
(17,686 puan) tarafından
Ben olsam direk kocama yönlendirirm boylelerine yazilmaz insani suclu cikarir boyle gavatlar
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Bence biri sana oyun oynuyor yoksa risk alıp foto atmaz biri bile bile karşındaki kimdir nedir omu acep diye inanma engelle ama kim yapıyorsa şakayı net tavır koy
0 oy
(541 puan) tarafından
Adam konuşacak birini arıyor oltaya getirmeye çalışmış seni. Ben olsam direk engellerim bu kadar soru sormazdım. Direk engelle başa bela olur öyleleri 
(541 puan) tarafından
Benimki haberim olsun yeter der gideceğim yere. Ben ondan daha çok takıntılıyım ama :)
(541 puan) tarafından
Ihi benimki işte :) aman bosver kız kıskanmasalar daha kötü benim hoşuma gidiyor bazen
(385 puan) tarafından
Tabiki iyi canım da bazen sıkıyor ama 3.bebişim oldu 17 günlük ama değişmedi :)
(541 puan) tarafından
Maşallah canım Allah can sağlığı versin hayırlı olsun bebeğiniz de
(385 puan) tarafından
Saol cnm Allah razı olsun Rabbim tüm isteyenlere versin
0 oy
(7,243 puan) tarafından
Niye cevap veriyorsunki canım bana geçen biri yazdı ki fotoğraf filan yazmış büyük ihtimalle yanlış almış numarayı yanlış numara yazıp engelledim sen bayaa muhabbete girmisin gereksiz 
(73 puan) tarafından
Valla akılsız kafam esım arayıp sordu yanlıs oldu dedı
0 oy
(5,327 puan) tarafından
Ben direk eşime gosteryorum yazmıyorum bu kim dyorum eşim kendi telefonundan arar kızıyor yabancı ararsa asla cvp verme dyor belki seni kafaya alıyor yalan syliyor üstüne iftira kalır bunun için cevap vermeyecen en basta
0 oy
(5,954 puan) tarafından

Hic hoslanmadim  şeyler saka bile yapmışsa biri babam olsa affetmem ayrıca yazman yanlış b tanımıyorsan direk engelle gitsin  varsa sormak istedigi  arar zaten ne gıcık durum:angry:

0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ben direk engellerim eşimde derim arar sıçar agzina

İlgili sorular

0 oy
74 cevap 997 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (5,771 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 103 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Yorgun0001 (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,211 göst.