0 oy
52 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (145 puan) tarafından
Hanımlar, gebeliğinizde ilişki sonrası kırmızı renkte kan gördünüz mü, daha önce de kanamam oldu kahverengi geliyodu bu sefer kırmızı, yarın doktora görünürüm büyük ihtimal ama bu durumu yaşayan var mı 

4 Cevaplar

0 oy
(2,047 puan) tarafından
Doktorunuz kanama sonrası ilişkiye yasak koymadı mı? 
(145 puan) tarafından
Hayır
(2,047 puan) tarafından
Başka doktora gidip muayene olmanı tavsiye ederim.
-Reklam-
0 oy
(749 puan) tarafından
Ben gördüm ve düşük yaptım ardından. Madem lekelenme geliyordu neden iliskiye devam ettiniz peki doktor yasaklamadı mi
(145 puan) tarafından
Yasaklamadı
(749 puan) tarafından
İlk gebelik mi
(145 puan) tarafından
Evet ilk
(749 puan) tarafından
Sabahi beklemeden acile gitseniz iyi olur. Benim hiç lekelenmem felan gelmemişti doktor da hiçbir sakınca yok ilişki yaşamanizda demişti ona rağmen ilişki esnasında kanama geldi hemen hastaneye koştum gidene kadar dahada çoğaldı ve hastanede düşük yaptım kırmızıysa tehlikeli korkutmak istemem ama biraz tedirgin olsaniz da iyi olur. Lekelenme gelmesi düşük tehlikesi demek zaten bunun üstüne ilişkiyi yasaklamamasi enteresan. Sizin dikkat etmemenizde biraz enteresan doğrusu. Kırmızı diyorsunuz bu dahada tehlikeli..
(145 puan) tarafından
Uzun süredir ilişki olmuyordu doktor da bir şey demediği için bugün sonrasında kan gördüm tekrar giderim inşallah ciddi bir şey yoktur Allah büyük
0 oy
(178 puan) tarafından
Benımde ilişki sonrası kırmızı likanaöa oldu hemen acilen gittim hastanede yatırdılar düşük tehliksesi var diye yürümem bile yasaktı. Doktora gidin ve zaten kırmızı kan aktif kan demek belliki ı içerde kanama var
0 oy
(2,614 puan) tarafından
Benimde gebeliklerim hep kanamali geçiyordu ilki kürtaj 2.dusuk 3sunde de kanamam oldu hemen gittin progestan verdiler çok sukurq durdu... 1kizim var smdi ve hamileyim doktora gecmisimi anlatınca ilişkiyi olmasın. Dedi.
(145 puan) tarafından
Anladım sağol yorumun için, geçmiş olsun, inşallah sağlıklı şekilde gelir bebeklerimiz, kürtaj ve düşük hangi haftalarda oldu peki
(2,614 puan) tarafından
İlk haftalardi kurtajda dış gebelikti dusukte ilk haftalardi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 67 göst.
30 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 27 göst.
22 Nisan 2024 Aile kategorisinde Derinimo (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ebru yilmaz (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Masal07 (2 puan) tarafından soruldu

380,445 soru

11,390,616 cevap

34,899 kullanıcı