+1 oy
951 göst.
Aile kategorisinde (507 puan) tarafından
Dün velayet le ilgili post açmıştım oğlumun velayetini babasına vermelimiyim diye çoğunuza cevap verdim cevap veremediklerim oldu buradan toplu olarak cevap vereyim öncelikle asla asla kelimesini kullanmayın hayatın Allah'ın size ne getireceğini  bilemezsiniz ben sizlerin yorumlarına değer verdiğim için fikir almak istedim tabiki de çocuğu verin desenizde buna cesaret edemezdim çünkü evlat çok başka bir şey benim oğlum bunları hak etmedi ben haketmedim o adi babası Allah'a havale ediyorum buraya yazdım ama ne yazıkki Bir çoğunuz bana çok kötü bir anne muamelesi yaptı keşke herkes benim gibi Bir anne olsaydı ben oğlum için defalarca o adiye katlandım olmadı boşanıyoruz olmayınca olmuyor 2 senedir babamlardayim Allah razı olsun yine evini açtılar ben evde dağıtılan işlerden alıyorum çok az bir para olsa dahi çocuğuma harcıyorum elimden geldiğince en iyi şekilde bakmaya çalışıyoruz oyuncak elbise abur cubur şuan kış m mevsimi parka gidemiyoruz onun yerine play Parka götürüyorum ücretli o adi Yaz mevsiminden normal parka dışarıya bile çıkartıp ta çocuğa vakit ayırmiyordu burada bir çoğunuz bana yaptığı yorumlar hoş değil bir anneye bu söylenmemeli sizler eşinizle çocuğunuzla mutlu yuvanızda yaşıyorsunuz Allah daha iyi etsin ama bana kötü anne muamelesi yapmaya hiçbir hakkınız yok ben oğlumun düşmanı değilim oturduğunuz yerden ahkâm kesmek kolay geliyor demi benim neler çektiğimi nereden bileceksinki şu 2 yılda abimin vefatı boşanma davası devam ediyor bitmek bilmeyen duruşmalar bitmek bilmeyen dilekçeler karşı tarafın yalancı şahitlik yapmalarını küfürleri iftiraları herşeye rağmen oğluma en iyi şekilde bakıyoruz Allah'ın izniyle inşallah ta bakmaya devam edeceğim mahkeme vermediği sürece oğlumda yanımda kaldığı sürece en çok zoruma gidende oğlum oradan gelince ağlıyor babası için neyse uzun lafın kısası hiç kimseyi kınamayın ve bu şekilde yargılamayin hayatın başınıza neler getireceğini bilemezsiniz...

26 Cevaplar

0 oy
(3,911 puan) tarafından
Ben senın tüm postlarına baktım gercekten yasamayan bilemez. Cocugu vermek istediğini de sanmıyorum pedagog gelır mı neye bakar dıye defalarca sormussun. Allah yardımcın olsun aile de bı kere evden cııkınca el oluyo heralde. Ben bı kez bosanma durumuna geldım allah razı olsun tam tersı her zaman gittiğimden daha iyi davrandılar bunalıp yanlıs karar vermeyım dıye ama şükür barstık esımle. Senın de iyi kötü evını açan bi ailen var hiç olmazsanidare etceksın napıcaksın

Çocuk konusunda da emın ol o çocuga 2 gun bakıyorkar değişiklik oluyo cocuk orayı ıstıyo. Orda sensız fazla kalamaz kalmaz. Zoruna gidiyodur anlıyorum ama onlar da senın kadar iyi bakamazlar sen 7 24 ilgilenırken onlar en fazla 1 hafta ılgilenır ilgileri azalınca cocuk yine seni özler. Üzülecek bisey yok yabi sıkma canını sabret bunların hepsi bi süreç
-Reklam-
0 oy
(367 puan) tarafından
Bacım böyle sıkıntılarını buraya yazma seni çiğ çiğ yerler çok bilmişler var burda tek diyeceğim evladına sahip çık kimseye verme 
0 oy
(832 puan) tarafından
Söyle söylım babam ablamı 3 cocuguyla kovduğu halde cok seye katlandı ama gitmedi  3 erkek cocugu evde neler yapacagnı sen düşün  halada evde kac yıldr nafaka için almak isterler hatta nafaka bile almadı istemedi kendi ablamdan bahsediyorum yemin ederim uzaktan özgürlüğüne bakımına gezmesine önem veren biri bırakır dersin ama 2 gün babasına gtti 3 gün göndermediler diye polise şikayet etti ailen kovsada çocugun için katlan nasıl babasına katlandysan zaten az büyürse kreşe verirsin senn yasadklrn değl kımsenn hayatı kolay değl emin ol ama oğlum söz konusu olunca bılmyorım senn yorumlara cevapn bile tuafdı cocuktan yana şansm olsaydı gbı sırf babası için ağlıyor dye şimdi küçuk gönlünü etmek kolay etmesede baba der ama ilerde çok sorgular bunu en yakınımd yasadm için diyorum çocugu bırakıp sonra evlenip evlenen o cocuk hiç yokmuş gibi davrananlarda gördüm kusura bakma ben Cocuk açısından bakıyorm sadece cünkü daha anne sevgisine bakımına muhtaç yaşta 
0 oy
(2,363 puan) tarafından
bu konuda yorumum yok asla kınamam da kimseyi kendi fikrin rabbim yardımcın olsun 
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Kendin diyorsun bir parka çıkaramıyor ve hiçbir sekilde bakmıyor diye peki vermeyi düşünüyorsun ya nasıl uykun gelicekti bak biz senin anlattgn kadarıyla biliyoruz tanımıyorz bu kadar olumsuzluğu olan adama çocuğunu nasıl emanet etmeyi düşündün
0 oy
(816 puan) tarafından

Çocuğum için eşimin her türlü şiddetine katlanıyorum nasıl kalkıp bırakırım annesiz nasıl büyür km anne gbi bakabilir ki ustunu ıslatır altını ıslatır kendine Zarar verir km anne gbi göz kulak olur ki bn cocugum için kendimden vazgeçtim:'(

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 377 göst.
25 Eylül 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 308 göst.
0 oy
17 cevap 573 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 163 göst.
11 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu