0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (16,301 puan) tarafından

Az önce geldi sünnetçi baktı siz ne yapmışsınız buna bu yine yapışmış dedi. Ben sana daha ilk günden dedim böyle böyle yap yapmazsan kapanır dedim dedi ki demişti de valla adam. Önce kendi çıkarmaya çalıştı baktı olmuyor uyusturacam yoksa işkence olur çocuğa dedi. Uyuşturdu sonra makasla açtı. Biraz uğraştırdı ama açtı kapanmaz tekrar dediğim gibi aşağı doğru masaj yap dedi. Siserse mutlaka haberin olsun sabah akşam fark etmez hemen gelirim dedi. Çok ağladı ama oğlum yarım saat sarıldı kucagimdan inmedi. İkinci sünnetini yaşadı resmen :'( 

3 Cevaplar

0 oy
(1,387 puan) tarafından

Gömük pipi fotoğraflarına baktım benim oğlanda öyle birşey yok ama sanki eti kalmış gibi bir yeri var burada kontrol de etmiyorlar Konya ya gidince kendi doktoruna göstereceğim ama ben de çok korkuyorum umarım ikinci olmaz :( 

(1,453 puan) tarafından
Benim oğlumun pipisinin altında da biraz parça var doktora götürdüm birşey olmaz dedi ama ben kendime dert ettim doktor dedi 5 yaşında getir o parçayı alırız dedi
(1,387 puan) tarafından
Bizim doktorlar Konya da olunca işte burada elim kolum bağlandı artık oraya gidince konuşacağım
(1,387 puan) tarafından
Emine neyseki erkenden önlem alınmış
(16,301 puan) tarafından
Sünnetçiye göre geç bile kalmışım. Ama neyse halloldu şükür biraz ağladık ama geçti şu an iyi oynuyor kuzum
(1,387 puan) tarafından
Aman gelmiş geçmiş olsun şükür
-Reklam-
0 oy
(120,090 puan) tarafından
aboo niye oyle oldu kiz dunku postu gormedim evdemi yaptirdin ondanmi oldu
(16,301 puan) tarafından
Evde yaptırdım ama onla alakalı değil. Sünnetçi dedi bebeğin kilolu ama pipisi küçük kapanma ihtimali var demişti. Benim hatam ben fazla dikkat etmedim ilk günler canını acitirim diye ama kapandı işte :(
(120,090 puan) tarafından
uuff gecmis olsun
(16,301 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(2,923 puan) tarafından
İlk hafta yaşadık biz bunu. Sünnet oldu geriye doğru masaj yapın dedi bende yapıyorum sandım canı acımasın diye dokunamadım. Yapışmıştı hoca eliyle sert şekilde yaptı çok ağlamıştı yavrum ya. 
(16,301 puan) tarafından
Evet aynen bana da geriye doğru masaj yap demişti ama bende canı acır diye yapmamıştım. Bizde uğraştı eliyle yapamadi uyusturup hafif makasla etrafını sıyırdı çok ağladı ama :(
(2,923 puan) tarafından
Acımıştır yaa geçmiş olsun canım❤️

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 202 göst.
22 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 339 göst.
17 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Miracefem34 (1,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 404 göst.
26 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alp (301 puan) tarafından soruldu