0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (684 puan) tarafından

20 aylık oğlum hiç etkinlik falan istemiyor neler neler yapmak istiyorum ama hiç ilgisi yok ama maşallah mutfak karıştırma desem dibimde neler yapmam gerekir yemeyen çocuk zaten çileden çıkarıyor bide böyle yapması çocuk gelişimi okuyorum beraber etkinlik yapalım kitap okuyayım falan çok heveslenmiştim :((

Konuşmuyor bütün gün evdeyiz dışarı yürüyüş yapsak kucak istiyor napacagımı şsşırdım 

4 Cevaplar

0 oy
(1,948 puan) tarafından
Yükselen zekanın ilk sticeker kitabı var onu al sever kendi yapistirirsa hoşuna gider. Benim evimde etkinlik kitapları var bir oğlum onu sevdi. Hamur aldım kinetik kum aldım onlarla oynuyoruz
(1,948 puan) tarafından
Öyleler ya arabalar oynamayı seviyorlar. Benimki sıkilmadan oynuyor arabalarıyla:) kinetik kum alın şekil yapın güzel oluyor bizimki kamyonun arkaasina dolduruyoe :)
(684 puan) tarafından
Bide onu deneyelim bakalım bana çok yapışık lavabo Gizem kapıya bagdaş kurup oturur bekler kendi başına yalnız da kalmıyor oynamıyorda geçici durumdur inşallah
(1,948 puan) tarafından
Evet gecic benim 28 aylık 2 aydır kendi basina oyun kuruyor bazen birlikte oyunuyoruz. Yürüme meseleside aynı benim oğlum beni deli ediyordu asla yürümek istemiyoe ama babası ile dışarı çıksın yürüyor bütün nazlari bize. Bende bebek arabasini kaldırdım öyle alistirdim yürumeye, kucak istediğinde eğer çok az yürüdüysek almıyorum bir iki ısrar etti şimdi yürüyor yorulunca aliyorum
(684 puan) tarafından
Bebek arabasında da durmak istemiyor uykusu olmazsa tşk elimle arabayı iter kucagımda da küçük bey  babası almaz oğlumda yol ortasında oturur aglar geçen gün oyuncak istedi aldım onun hevesiyle baya yürüdü:D
(1,948 puan) tarafından
Ayy fenalar şimdiki çocuklar :)))
-Reklam-
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Bende aynı durum oğlum iki yaşında konuşma yok yani canı isterse belli belirsiz biseyler demeye çalışıyor o kadar cırt cırtlı kitaplardan aldım ben anlatıyorum dinlemek bile istemiyor ama ben arkamı döneyim hemen benim yaptığım gibi parmağı ile işaret edip kendi kendine anlatıyor bişeyler bigildaniyo beraber etkinlik değil ama koşturmaca top oynamayi seviyor 
(684 puan) tarafından
İnanın aldım heves eder diye ama oralı olmuyor sürekli onu kovalıyalım koşturmak istiyor bir şey isterken falan kendi diliyle bir şeyler söylüyor ama tam çıkaramıyor
(1,499 puan) tarafından
Erkek çocuğu dışarı istiyor koşacak ziplayacak kuduracak öyle onlara ama şimdide hava soğuk malesef imkansız
(684 puan) tarafından
Konya soğuğu daha kötü :(
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Kağıt kalem.boya etkinliklerini sevmiyo benimkiler de yarişma topalari renklerine ayirma gibi hareketli oyunları seviyolar kitap falan okusam 5 dk da sıkılıyorlad
(684 puan) tarafından
Elimde boşuna oyuncak alıyoruz tencere tavayla oynuyor diyor
Oyun grubu hakkında bilginiz var mı çocuklarla çok ilgileniyor yolda falan görsek
(9,007 puan) tarafından
Oyun gruplarinin ücreti bana yüksek geldiği için gonderemedim 2 çocuk olunca zorlar bizi.ama imkanın varsa götür tabi ki.
(684 puan) tarafından
İki çocuk oynar sizin benimki sürekli bana yapışık
Akraba eş dost da yok koca şehirde aklıma oyun grubu geldi gerçekten çok uçuk fiyatları
(9,007 puan) tarafından
Devletin etkinlik kurslari var çocuklar için yaşadığın yerin belediye sayfasına bakabilirsin. Bizim burada var çocuk atölyesi ritim atölyesi falan ama randevu bulmak zor oluyu
(684 puan) tarafından
Arştırıyorum özel çikiyor karşıma yada ben beceremiyorum bilmiyorum
Keşke olsa oğluma da bana da çok iyi olacak
Gelip gidip tv açıyor ben kapatıyorum babası olunca mecburen açık izliyor
0 oy
(47 puan) tarafından
Araba falan seviyorsa kinetik kumla araba yolu falan yapıyoruz  şekiller falan var onlarla  baskı yapıyoruz 3 yaş
(684 puan) tarafından
Agzına götürür diye küçük parçalı şeyler almadım legolar aldım kovaya doldurup geziyor :D
(47 puan) tarafından
Yani olabilir gözetim altında yapmak isterseniz diye söyledim yine yarım saat falan oyalaniyorlar
(684 puan) tarafından
Teşekkür ederim bakalım onu da alırım olmazsa

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 169 göst.
10 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
16 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hellomam (4,961 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 446 göst.
26 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yalandunya34 (494 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Yusuf 427 (684 puan) tarafından soruldu

380,002 soru

11,374,888 cevap

34,858 kullanıcı

...