0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
3 buçuk yaşında nasıl bu huyundan vazgecercem mesela parktaytik arkadşim poşetini açıyor ıh ıh yalandan kadında eti puf verdi bugünde komşum eve gdeckti poşeti elinde elini atyor içine ıh ıh istyor kadın çıkardı meyve suyu bişey olmaz ver dedi byle aç gozulukuk yapyor hayır öyle bişey yok ben alırım yapma kızım dyorum anlamıyor insanlardan istyro nasıl bu huyundan vazgecercem 

9 Cevaplar

0 oy
(263 puan) tarafından
Ama bu daha çocuk istemesi normal değil mi
tarafından
Cnm çocuk ama mesela bende aliyorim diyer çocuklar onun gbi yapmıyor bnden istyor
-Reklam-
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Benim oğlumda bana ne aldın diye gidip soruyor insanlara . Bende oğlum anneden babadan bir şey isteyebiliriz dedim başkasından isteyemeyiz.  Hiç doğru değil falan diye söylemeye çalıştım ama yine de yapıyor tabiki arada.  Inşallah zamanla geçer 
tarafından
Anlamıyor ama ben syleyince başka şeyler syluyor
(3,826 puan) tarafından
Aklı kesince düzelir o bence daha küçükler . Bir de yapma dediğimiz şeyi daha fazla yapma istekleri var
0 oy
(119,436 puan) tarafından
yasida buyukmus anlat anlar bemce
3bucuk yas cumlesi yokmu ☹️
tarafından
İkili tekli hep üçlü dörtlü uzun uzun senin benim gbi konuşmuyor ama herşeyi sykuyor
dr goturdunmu
tarafından
Randevu aldım eşim birakmadi
cahilmi yaa o nasi adam
0 oy
(7,974 puan) tarafından
Daha küçük ya normal ama bence konuşarak anlatabilirsin başkasından bişey istememesini.
tarafından
Vala syluyorim başka şeyler syluyor anlamiyor
(7,974 puan) tarafından
Konusmuyormu daha ? Keşke bir dil terapistine felan gitseniz canım.
tarafından
Herşeyi anlatıyor az braz konusyor ama üçlü dörtlü cümleler yok dedim gdecem eşim izin vermedi yaa
(7,974 puan) tarafından
İşte cümleli konuşması lazım aslında 3 buçuk yaş çok küçük değil
tarafından
Evet valah haklsiin psikolok dokotinua gotrudum üçlü dörtlü cümleler daha fazla kullanması lazım hersyi syliyor mesela bebek uyuyor köpk havlıyor falan ses geliyor falan byle kısa cnm konuşmuyor öyle bıcır bıcır
0 oy
(675 puan) tarafından
O aç gözlülük değil canım benim oğlum da öyleydi alışmış olabilir babası falsn bir seyler getirdiyse poşetle zamanla unutur 
tarafından
Yaa evet babası çok alistirdi hergun poşeti çekiyor
(675 puan) tarafından
Benim oğlumda gelen misafirden poşeti alıp içinden muz aldı geri verdi ama unuttu şimdi
0 oy
(9,011 puan) tarafından
Benim oğlum benim veya babasinjn elinde poşet varsa bakar ister başkasından almaz istemez dedesi amcası bile bişey vericek olsa gözümün içine bakarlar alayım mı diye. Tembihleyeceksin yabancılardan bişey istenmez alınmaz doğru değil diye
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Çocuk canım oluyor öyle şeyler. Bizim de komşunun kızı market dönüşünde filan bakmak isterdi hep poşetlere sjsjsj gösterirdim ben de. Çocuk yani baksın . Bir iki bakar.sonra unutur
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Dışarı çıkarken yanına sevdiği bişey al isteyince onu ver poşete koy öyle 
tarafından
Yiyecek görünce istyior illa bu olacak dyr hani sevdiği bişey oluyor bazen olmuyor
0 oy
tarafından
Yani çocuktur normaldir de bilemedim benim kız da üç buçuk yaşında hiç öyle şeyleri yok yani anlar aslında evde konuşsan falan ama biri uzatınca da hemen alır bende bu huyunu sevmiyorum bir arkadaş kızı iki yaşında biz bir şey versek annesinin gözünün içine bakar annesi onaylar anca öyle alır o çocuk bende buna imreniyorum vala aslında öğrenirler ya konuşulduğu zaman 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 113 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 44 göst.
0 oy
29 cevap 1,127 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
20 cevap 220 göst.
28 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu