0 oy
962 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ayy sakın sen yazmayın valla yolarim :)))

Burda biri görümcem sürekli kocama aşkım diyor demişti ona şaşırmıştım 

28 Cevaplar

+9 oy
(2,667 puan) tarafından
Senin postlarin nazlı . Gel yol :D
(2,667 puan) tarafından
İyi uykular canım kolay gelsin gece
tarafından
İyi geceler hayal tatlı rüyalar sjsjs paralarla görüşmek üzere
(602 puan) tarafından
Meryem, seni dün göremedim gibi nasılsın
(2,667 puan) tarafından
Merhaba canım, aslında buralardayım denk gelmemiş olabilir. İyiyim şükür. Sen nasılsın?
(602 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende iyiyim
-Reklam-
+2 oy
(1,223 puan) tarafından
Birisi eşimle çocuğumu trafik kazasında kaybettim diye açmıştı buna çok üzülmüştüm ama yalanmış 
tarafından
Yalan olduğu nasıl anlaşıldı
+1 oy
(119,345 puan) tarafından
senin esinin totosunun teri nazli ☺️
(134 puan) tarafından
Allahimmm koptum yorumlara :)))
(119,345 puan) tarafından
daha neler var neler
(7,266 puan) tarafından
Oha kocasıyla eltisi derken ay ben şok tras eden kaynanada ayrı bı fena
(134 puan) tarafından
Eşim sütümü içmiş süt oğlum mu oldu nedir y bende ona çok güldüm ne salaklar varmis ya :)))))
(134 puan) tarafından
Bazıları bildiğin dalga gecmek için aciyo sanirim bu postları başka aciklamasi olamaz yoksa bu kadar mal olduklarını zannetmiyorum ya :)
+1 oy
(2,701 puan) tarafından
Kocamı bıçakladım yerde yatıyor ne yapmam lazım :D afagaf hatırlayan lar +ladı bile :) 
(749 puan) tarafından
Bu gerçek mi
tarafından
Ahahah kaynanaya yanlışlıkla bıçak ayağına saplanmisti snsjsjjsjs
(7,257 puan) tarafından
Hem çatal hem bıçak mi oluyordu onun bıçağı bide jsjsjs
(2,701 puan) tarafından
Yok kız benim dediğim tahtasız tubaasuu :D
(6,227 puan) tarafından
Hahahahah ikom tubasunun tahtalar cidden gidikti
0 oy
(6,206 puan) tarafından
Sana site bağışıklık kazandı artık nazlı zaten:D soru başlığından tanıyolar artık senii
0 oy
(15,721 puan) tarafından
Dün ne yediğimi sorsan hatırlamam şimdi soruyu okuyunca hiç aklıma.gelmedi ama.vardi şaşırtan postlar ehhhttt bee yuhhhh be dedirten 
0 oy
(905 puan) tarafından
Şu pllatformda okadar ruh hastası varki birde bazen milleti trollemeye çalışıyor ayrıca bence erkeklerde var dün bitanesi nikahsız hamile kalıp çocuk peydahlamaya çalışıyordu diğer yorumları okumadan yorum yaptım gerçek sanıp sonra bir baktım durum farklıymış sildim hemen yorumu 
(1,223 puan) tarafından
Kesinlikle bende ciddiye aldım önce sonra kaldırdım hemen, zaten silmisti de sonradan
(905 puan) tarafından
O ruh hastasıda kesin yüzde yüz erkek zaten hangi aklı başında bir bayan nikahsız çocuk doğurmaya kalkar
(1,223 puan) tarafından
Valla erkek mi bilemem ama hasta olduğu kesindi , gündüz kuşağı programları bunlarla dolu değil mi canım içlerinden biride buraya damlamis:))
(1,223 puan) tarafından
Ki zaten bundan sonra öyle 1 puan 5 puanla hesap açıp soru soranlara yorum yapmayacam hepsi troll kafa buluyorlar
(905 puan) tarafından
Kesinliklee öyle
0 oy
(678 puan) tarafından
Ben demiştim ama benden mi bahsetttiğinz acaba görümce aşkım der aşk der kuzum der oysa eşimden küçük 
tarafından
Hiç hatırlamıyorum geçen senedydi canım
(678 puan) tarafından
Bende açmıştım baya oldu şimdi konuşmuyorum o pislikle
0 oy
(380 puan) tarafından
biri pitgnda cikan biseyi cekip atmisti :))
0 oy
(8,336 puan) tarafından
Kız nazlı senden başka kimse beni şaşırtmıyor inanki ☺️
0 oy
(2,307 puan) tarafından

Sence kimin senin Tabiki Nazlıcık :D

0 oy
(1,571 puan) tarafından
Valla biri çocuğu yakmıştı pisik oldu diye buraya atmıştı bariz belliydi yandığı şikayet etmisti hatta çoğu kişi gerçekten çok fenaydı hem aklımda kaldı hem şaşırdım hemde çok üzülmüştüm 
(10,384 puan) tarafından
Bunu ben de hatırladım. Allah ıslah etsin
(1,571 puan) tarafından
Aynen valla Allah bildiği gibi yapsın
0 oy
(688 puan) tarafından
Her gün şok oluyorum açılan postlara abuk subuk olanlara tabi

O değil de 6 aylık hamile eşi tayin için evlenmiş boşanıyordu o bayandan haberi olan var mı acaba çok takip edemiyorum merak ettim sadece:) 
(538 puan) tarafından
Boşanmış boşanırken barisalim demis kocasi kaynanasi biz gelinimizden memnunuz demis ama bosanmis çokta iyi etmis Allah o adamdan bunun acisini misliyle cikarir inşallah çok üzüldüm o kiza ve yavrusuna
(1,099 puan) tarafından
Evet boşandı
(366 puan) tarafından
Bosanma davası açtı diye okumuştum
(1,578 puan) tarafından
Geçen gördüm kaynanası aralarını yapmaya çalışıyordu. Napsam diye post açmış
(688 puan) tarafından
Onu gördüm de tekrar barışsam mı diye soruyordu
0 oy
tarafından
Tabeke hamburgerci ablamizzzz
tarafından
O ne kız
tarafından
Biri vardı hamburger istiyordu gün boyu kaç hamburger gitti evine sjsjsj herkes göndermiş sonra foyası ortaya çıkınca hepinize büyü yaoacam diyip gitti ssjsj
(10,384 puan) tarafından
Ahahha büyü mü :)
tarafından
Evttt sjsjjsjs
(5,240 puan) tarafından
Bunu bende hatırladım:)))))
0 oy
(538 puan) tarafından

Daha dün kadinin biri ikinci evliligi yapacakmis korkuyormus ama evlenmeden de hamile kalmaya calisiyor :D normali yok herkes kudurmus.

0 oy
(7,958 puan) tarafından
Biride yazmıştı kuzuyu emzirdim.

Birinin kocası madde içmişti kadın yeni doğum yapmıştı adam eve erkek aldın diyip bıçak almıştı kadın merdivende bebekle oturyordu. Adam sarhoş gibiydi asansöre bakıyordu sevgilin asansörde diye kadın gizli çekmişti çok etkisinde kalmıştım
0 oy
(1,062 puan) tarafından
Of işim yok buradaki postlarımı aklımda tutcam  ayrıca hiç bişeye şaşırmıyorum artık burada herşey normal geliyor  .d
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Hergun yeni bi bilgi ögreniyorz burda garip garip aklimda tutmadjm
0 oy
(988 puan) tarafından
Ben yeniyim çok eski değilim

Geçen gece biri yeni doğum yapmıştı kocam*****seks istiyor falan demişti gece gece midem bulandı..
(688 puan) tarafından
Valla ne mantıksal oluru olmayan şey var adama hiç mi gücünüz yetmez ne demek o istiyor diye tövbe
(988 puan) tarafından
Gerçekten de..2 haftalık doğum yapmış nasıl onu düşünebiliyor.. bir de çok iğrenç uslüp birine seni tavşan mı s*********dedi iğrenç
(688 puan) tarafından
İnsanlarda edep kalmamış ne diyelim burdakiler yap dese yapacak sanki nasıl vaz geçiririm dese yok dese duracak adam yine durmaz bel altı sorular yasaklansa
0 oy
(1,450 puan) tarafından

Valla biçok konuyu kaçırmışım yorumlara bayildim resmen :Dama aklımda kalan komik deyilde büyük bir yalaan olarak hsni fatoda multi hesap oldugunu soyledi basa tuturdu yaa eşimle oğlum kaza geçirdi oldu diye Ay irak bizden

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 524 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Aslkyx (311 puan) tarafından soruldu

380,271 soru

11,385,496 cevap

34,885 kullanıcı

...