0 oy
122 göst.
Aile kategorisinde (2,103 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 27 Ocak'ta 1 yaşına girecek hemen gün bimden dost marka devam sütü aldım sulandırıp mamasını öyle yaptım acaba 1 yaşinda kessem mi zaten sabah ve gece uykusunda 1 kere içiyor onun duşında ağzına bile sürmez

5 Cevaplar

0 oy
(1,945 puan) tarafından
Formül mamaya neden süt koydunuz ? 2 yaşına kadar diyorlar doktorlar ben 16 aylıkken bıraktım oğlum içmedi yemesi güzeldi. Ama formül mamayi sütle yapmayın 
(2,103 puan) tarafından
Çünkü içmek istemiyor doktor anne sütü almıyor zaten bıtak mamayı dedi atama brn bir şekilde gittiği yere kadar gitsin istiyorum
(1,945 puan) tarafından
Sütle yaptığın için zaten vitaminleri ölüyor boş yere veriyorsun mamayı. Başka marka mama dene hem daha 1 yaşina girmemiş evet mama almalı gittiği yere kadar biz 16 aya kadar verdim kendisi içmedi kestim. Sonra pınarın devam sütlerini verdim şuan onuda içmiyor
(2,103 puan) tarafından
İçmiyor canım diğer mamalar kabız yapıyor zaten ben şuan kesmekten bahsetmiyorum yaşından sonra kesmek istiyorum bu 13 14 ay gibi
-Reklam-
0 oy
(2,272 puan) tarafından
Formül mama nedir canjm bilmediğimden soruyorum 
(2,103 puan) tarafından
toz  mama  cnmm
0 oy
(2,414 puan) tarafından
Kendileri zaten bırakıyo bende çok düşünürdüm nasıl bıraktırıcam diye bir anda bıraktı çok uğraştım ağzına sürmüyo
0 oy
(1,469 puan) tarafından
Formül mamaya süt konulmaz canım. Bırakma olayı biraz maddiyatla alakalı. Kızım 16 aylık içiyor hâlâ. 2 yaşına doğru bıraktırmayı düşünüyorum inşallah
(2,103 puan) tarafından
Çok şükür maddiyat konusunda asla sorunumız yok ama içmiyor ağzını kitliyor bence o yüzden süt ile yapmaya başladım ve içti baya doktor da zaten anne sütü almıyor içmiyorsa verme kes zorlama dedi ben yine de bir şekilde biraz daha vermek istiyorum ama içmiyor asla
0 oy
(992 puan) tarafından
1 yaş küçük gibi daha bence ya tam doyuramaz daha karnını. Aslında sen daha iyi bilirsin bebeğin durumuna bagli mama yemeden duruyorsa  kesebilirsin de. Benimki corba da icse o mamayi yine de istiyor. Bakalim tam 2 yasina girsin yazin kesecem bende. Ama oglumda da iki yasinda birakmistik
(2,103 puan) tarafından
Canım gece kalkmıyor zaten normalde sabah ve gece veriyorum onda da ağzını bıçak açmıyor özellikle gece yani istemiyor 5. Aydan bu yana hep kavga dövüş içti tabak tabak yetişkin porsiyonunda yemek yer ama mama içmiyor süt ile denedim içti gibi ama süt içecekse süt içsin bari aklıma valla bir şey de gelmiyor
(992 puan) tarafından
Masallah. O zaman süt ver mama yerine. Mamayi istemiyorsa napacaksın. Süt de zararlı günde bir bardaktan fazlasını gecme bence sütü suyla karistir kilosu yerindeyse.Zaten yemek yiyormus
(2,103 puan) tarafından
Canın zaten 120 cc içiyor normalde mama onunda yarısını içiyor hepsini değil su ile sulandırıp veririm en kötü

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 74 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Birbalannesi (13,069 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 117 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (873 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kubrabas (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oykulku (1,062 puan) tarafından soruldu

379,890 soru

11,372,255 cevap

34,855 kullanıcı

...