0 oy
71 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (6 puan) tarafından
Merhabalar ben 2 senedir neredeyse anksiyete bozukluğu panik atak yaşıyorum aşırı derecede kaygılıyım vücudum da çok değişik şeyler oluyor nefes darlığı hisleri yutma güçlüğü baş dönmeleri sanki vücut titremesi hissi görme bozukluğu iştah sorunları sanki bu beden benim değil degizik hisler hastalık korkuları basım Agrisa hemen ona takıyorum baş ağrıları vücut ağrıları bana fazla geliyor aşırı korkuyorum 3 ay önce doğum yaptım geçmiyor bu korkular hastalık hastasıyım iyice mide bulantıları başladı şimdi benim gibi yasayn var mı nasıl geçti ben terapi alıp ilaçta içtim ama gene gexmedi yardımcı olur musunuz hep vücudumda biseyler oluyor farklı ağrılar farklı siddette birgünum yok iyiyim dediğim ya iştahsızlık ya karnım ağrıdı yok beynim döndü bu ara mide bulantıları baş agrilari dönmeleri en kötü senaryoları düşünmek bayılacak hisleri gözlerde görme sorunları bir sürü seyler daha aşırı korkuyorum hastalıklardan aşırı yaşıyorum belirtiler de hep aklım midem bulansa tek oraya odaklaniyorum kalbim ağrıyor oraya nefes darlığı olsa oraya eskiden hep acildeydim şimdi bebeğim var sıklıkla gidemiyorum ama aklım hep doktorlarda ne yapabilirim 

4 Cevaplar

0 oy
(1,865 puan) tarafından
Bi an ben yazdım sandım yeminle. Ben de ekstra okb ve uzamış lohusa depresyonu da var.
-Reklam-
0 oy
(2,345 puan) tarafından
Benim eşimde aynısı oldu iş yerinde kaza geçirdi ilaçlar yutuyor cok faydasını görmedi bununla yaşamayı öğrenmeye calışıyor
0 oy
(865 puan) tarafından

Kız beni anlatmışsın :) bende hamileliklerde oluyor doğumdan 1 sene sonrasına kadar devam etti sonra kendiliğinden geçti şimdi yine hamileyim aynıyım yazdıklarının hepsi bendede var ya ama alıştım bunla yaşamaya o kadar iyi anlıyorum ki seni. Bende kendimi temizliğe verdim o şekilde beynimden siliyorum 38 haftalık gebeyim bu halimle evde temizlemediğim delik bırakmıyorum işe yarıyor 

0 oy
(235 puan) tarafından
Üç yıldır bu haldeyim . Aslında bu hastalık bitmiyor canım sen alışıyorsun . Ben hiç bir şekilde ilaç kullanmadım çünkü işe yaramıyorlar.
(6 puan) tarafından
Ama hergun ölüm korkusu farklı bir belirti hap hastayım düşüncelerine sebep oluyor emara girdim inanmıyorum da bişey var görmediler diyorum hep ölecek hissi hep vücutta değişik şeyler bunalımlar yaşıyorum:(
(235 puan) tarafından
Bende ilk başladığı zaman sürekli nabız ve solunumumu kontrol ederdim ve o kadar tedirgin olurdum ki nabzım normalin çok üstünde atardı ben otomatikmen tamam kalp krizi geçiriyorum tansiyonum yükseldi diye düşünmeye başlardım . Aslında bu Bizim beynimizin bize oynadığı bir oyun gercekte kalp krizi geçirmiyoruz düşündüğümüz gibi kötü bir hastalıgimiz yok. Zamanla ataklar geldikçe onları kontrol etmeye başladım derin nefes alıp verme egzersizleri yada dışarı çıkıp bi tür atıp eve gelme gibi bu tür şeyler beni rahatlatıyor du. Tamamen bitmedi ama dediğim gibi artık kontrol edebiliyorum çok şükür.
(361 puan) tarafından
Ya bunların hepsini bende yaşıyorum rabbim şifa versn bizlere cidden zormuş

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 78 göst.
0 oy
0 cevap 91 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde Dilan55 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
20 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeni Dertli Gelin (867 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 109 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sebebine (349 puan) tarafından soruldu

378,996 soru

11,344,538 cevap

34,808 kullanıcı

...