0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (7,756 puan) tarafından
Sorum yukarıda ☺️

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
3 yaşında başladım ikisine de
(7,756 puan) tarafından
Oğlum 2 buçuk olmaz üzere ben ablalarına kitap okurken o çok sıkılıyor elimden kitabı geliştiriyor
tarafından
Ilgı ıstıyordur anlamadıgı ıcın sıkılıyordur ablalarına okuduğun an oğlun yanında olmasın oğluna anlayabılecegi tarzda anlatır alıstırırsın zamanla
(7,756 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(2,952 puan) tarafından

3 aylıktı ilk okumaya başladığımda. Hiç bırakmadan hergün mutlaka okudum. Bazen dinlemedi, bazen kitapları yedi, yırttı :) Ama şuan 2.5 yaşında ve gayet faydası oldu konuşmasına. Şuanda kendisi de okuyor (muş gibi yapıyor :) evvel zaman içinde …. minik tavşan varmış diye )

(7,756 puan) tarafından
Oğlum 2 buçuk olmak üzere ben ablalarına kitap okurken o çok sıkılıyor elimden kitabı çekiyor
(2,952 puan) tarafından
Zamanla alışır, bir de ilgi alanı olan kitaplar seçin. Mesela arabaları seviyorsa onlarla alakalı bir resimli kitap olabilir ya da h.yvanları seviyorsa onunla ilgili olabilir. Hala küçük çünkü, çok yazıları olan, resimsiz şeyler ilgisini çekmeyebilir.
(7,756 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun bu aralar araba ve tamir eşyaları çok hoşuna gidiyor aşırı
(2,952 puan) tarafından
Aynen öyle. Bir de ablaları gibi oturup 15 20dk dinlemesini bekleme. Küçük daha. Biz de okurken masalları kısa zaten onun yaş grubu için. O resimlere bakarken ben sayfayı okuyorum, biraz dinliyor sonra resimdeki hayv.n vey arabayı gösteriyor anne bak kuzu mee diyor ya da yeşil kamyon falan diyor. Full beni dinlemiyor. Amaç bu alışkanlığı edinmesi, yeni kelimeler öğrenmesi zaten.
(7,756 puan) tarafından
Çok doğru diyorsun teşekkür ederim canım
0 oy
(832 puan) tarafından
Yaşına değmeden ama o zaman cok ilgisini çekmiyo du 2 bucuk yasında beri daha çok ilgilenyo her gece okuttur 3 bucuk yaşında 
0 oy
tarafından
Hatırlamıyorum ama 2 yasinda falan aldm okudum şimdi 4,5 yaşında uykuya geçişte hep kitap okumayı unuttun der
0 oy
(263 puan) tarafından
2 aylık olduğundan itibaren.
0 oy
(15,286 puan) tarafından
2 aylikken.    
0 oy
(1,585 puan) tarafından
Birine 1 buçuk yaşında diğerine 6 aylıkken başladım 
0 oy
(109 puan) tarafından
Sanırım 2-3 aylıktı, resimleri bakıp bir şeyler anlatıyordum  devamlı farklı kitaplar farklı resimler gösterip anlatıyorum. şu an 9 aylık kitaplarla kendi ilgileniyor
0 oy
(6,103 puan) tarafından
6 aylık bebeğim, okuyorum 2-3 güne bir. Anlamıyor belki ama dinliyor, hoşuna gidiyor
0 oy
(5,392 puan) tarafından
Valla oğlum 5yaşını doldurmak üzere daha yeni başladım ama düzenli değil. Sıkılıyor sonra oku diyor nasıl alışacak bilmiyorum
0 oy
(17,874 puan) tarafından
Hatirlamiyorum ama bayadir okuyorum ben 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 37 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 218 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.