0 oy
64 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (205 puan) tarafından
Bebeğim kaç gündür grip ve öksürüyor bir türlü iyilesmedi. Şimdi de sanki nefes almada güçlük çekiyor ve öksürürken çok boğuk bir ses çıkıyor.acaba ciğeri mi zarar gördü gripten .çok mu üşüdü yavrum.neler yapabilirim .nasıl iyileşir şuan 11 aylik

6 Cevaplar

0 oy
(1,248 puan) tarafından
Cocuklar bi oksurukle hemen bronsite yol hazirliyo benmde oyle.oksuurk hafifken cogaldi goturdum.ertesi gunune hemen bronsite gdyor dedi hava filan kullandik ilerlemeden dooktora goturebilirseniz goturun
(205 puan) tarafından
Hiç duymadım.siz yaptınız mı daha önce iyi  mi oluyor öyle
(1,248 puan) tarafından
Evett iyi geliyo cnm.yaptim.
(205 puan) tarafından
Tamam cnm çok sağol.hakkini helal et o kadar yazdın çok teşekkür ederim
(1,248 puan) tarafından
Helal olsun kiz ne demk
(1,248 puan) tarafından
Cok cok gecmis olsun
-Reklam-
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Bronşit olmuşa benziyor 
(205 puan) tarafından
Allah korusun.eger bronşit olursa ne olur
(1,064 puan) tarafından
Hiç bişey olmaz ilaçla geçer ben çocukluğumdan beri bronşitim
(205 puan) tarafından
Garibim öyle öksürüyor üstelik sesi boğuk çıkıyor.cok kötu ya o kdar dikkat ettim
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Canım salgın var malesef ciddi bişey hemde Allah korusun. Teyzemin oğlu da geçen böyle çok öksürüyordu tereyağı pekmez limon ver dedim tamam dedi yapmamış çocuk öksürükten nefes almayınca da acile götürmüşler Dr demiş ki bir pekmezle tereyağı da mı veremedin pişman olmuştu ama acaip iyi geliyor sen bir dene canım ya uyumadiysa hem kolay da 

Bir tatlı kaşığı tereyağını eritip bir yemek kaşığı kadar da pekmez koy karıştır üç dört damla da limon sık ilikken yedir canım çok rahatlatıyor 
(1,499 puan) tarafından
Sesi boğuk öksürüyor demişsin canım köpek hirlamasi gibiyse buhar makinen varsa serum fizyolojiki buzdolabına koy o soğukken buhar makinasına koy ve o soğuk havayı ver canım Allah korusun da kurup olmuş olabilir
0 oy
(155 puan) tarafından
Salgın var benim bebeğim de öyle hiç uyumuyor 
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Doktora götür bence mutlaka, öksürük çok ihmale gelmiyor. Benim de kızım ateşlendi az önce. 39 a yaklaşmıştı şimdi biraz daha düştü bakalım uyutmaya çalışıyorum yeniden. Allah tüm hasta bebeklere,annelere şifalar versin 
0 oy
(6,429 puan) tarafından
Doktor hava vermedi mi ? Normalde hava verir 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 59 göst.
0 oy
1 cevap 34 göst.
14 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pampers (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 111 göst.
5 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 169 göst.

381,017 soru

11,406,814 cevap

34,942 kullanıcı

...