0 oy
408 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
Merhaba hanımlar iki ay önce doğum yaptım planlı bir hamilelikti o yüzden hep düzenli bir ilişkimiz vardı. Doğuma yakın eşim benden uzaklaşmaya başladı korktuğunu söyleyerek şimdi de öyle çok yanaşmıyor. En son salı günü ilk defa yanaştı onda da şansımıza çocuk hiç uyumadı tam yakınlaştık uyandı tam yakınlaştık uyandı hiçbir şey olmadı yani. Aramızda 8 yaş var ve benim libidom baya yüksek ama eşimden aynı performansı göremiyorum. Her seferinde ben ona gitmek de istemiyorum biraz beğenildiğimi istenildiğimi hissetmek istiyorum artık. Ama o bana yanaşmayınca da kendimi onu harama sürüklüyormuşum gibi geliyor ve huzursuz hissediyorum kendimi sürekli aklımda o oluyor. Bilmiyorum ne yapacağımı akıl verin bana 

9 Cevaplar

0 oy
(2,667 puan) tarafından
Alıp karşına konuş sebebi neymiş diye
(15 puan) tarafından
Konuştum hemde kaç kere ama adamın genel olarak öyle çok bi cilveleşme kültürü de yok zaten. Mesela evde biraz açık falan giyinecek olsam sdece şey diyor üstüne bir şey giy üşüteceksin, ya da dışardan ev gözükür üstünü giy
(2,667 puan) tarafından
Ya bazı erkekler öyle herhalde. Ne desem bilemedim canim
(2,667 puan) tarafından
Yaşı büyük ise de isteksiz olabilir canım
-Reklam-
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Olabiliyor o canım annesin ya artık ondan da kaynaklaniyo yeni doğum yaptım bebeğin sana ihtiyaci var eşinde kendini çekiyor olabilir alıp karşına konuş coxulmuyorsa konuşunca bı destek alın iyi olur
(15 puan) tarafından
Aslında sorun şurda biz hep böyleydik yani ona yanaşan hep bendim kırk yılda bir o gelirdi 2 buçuk yıllık evliyiz ama sanırım artık ben bunu istemiyorum
(4,548 puan) tarafından
Tedavi görmesi lazım öyleyse hakkınızda hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(790 puan) tarafından
Evliliğimin ilk yılları benimde öyleydi ama benimki  çalışmaktan öyleydi bazı dönemler sabah 6 da gider gece 4 te gelir yıkanır 1.5 saat uyur sonra geri ile giderdi pazar günleride akşama kadar uyur sonra sanki görev yerine getirmek için istiyormuş gibi yapardı ama sonra sonra düzeldi ama birbirimizi daha doğrusu kendim çok yıprandım kavgalardan patavatsızlıklarından ben istememeye o istemeye başladı benimkide açık giyinmemi istemez evde üşütürsün der yada kapı pencere açık olabilir rüzgar eser perde açılır vs. Bizimki bebekte istemiyordu abisi sıkıştırana kadar sonrada millet 2.ye hamile sen birtane doğuramadın deyip tüm suçu bana attı ha hormonsaldı ve tedavimi oluyordum ama olmuyordu strese girmiştim hatta doktorum hamile kalabilirsin aslında sorunun yok diyordu ama en sonunda onuda doktora götğrdüm o Sağlıklı çıktı 1 ay sonrada ben hamile kaldım kullandığım hormon ilacı işe yaramıştj birde uğurum kedim vardı evde o stresimi çok emdi sağolsun bana arkadaştı kaynanam evden göndertti eşimin aklına girip annemlerde şimdi ama eve her girdiğimde sanki miyav ye karşıma çıkacakmış gibi geliyo eşim bile kıskanıyor kediyi şimdi beni böylesine sevmedin istemedin diye 
0 oy
(2,175 puan) tarafından
Eşler arası cinsel konuda farklilik büyük sorun oluyor. Konuşularak hallolmuyorsa, takviye deneyebilir en sagliklisi doktora danismasi belki psikolojiktir
(15 puan) tarafından
Eşim askerdi şimdi her ne kadar bırakmış olsa da ülkedeki sorunlara kafasını çok takıyor ve her şeye kendini kapatıyor bilmiyorum nasıl işin içinden çıkacağım ama mutlu değilim onu biliyorum ilişki yalnızca erkeğin mutlu olduğu bir şey değil neticede benim de ihtiyacım var sürekli iteleye iteleye olmasından da çok yoruldum Allah yardımcım olsun
(2,175 puan) tarafından
Amin dua etmek ve konusmaktan baska bir çözüm aklima gelmiyor canim insallah çözersiniz bu durumu
0 oy
(649 puan) tarafından
Cinsel istegi artırmak icin safran iyi geliyormus gecen gun ınsatagramda gordum bir doktor bunun kapsülünu yapmis dogal ürün istersen bi bak deneyin iyi gelir belki doktorun adi ümit Aktaş ti
0 oy
(7,622 puan) tarafından
Valla yaş farkı diyorsun da erkekler elli beş altmış yaşında bile çok istekli olurlar sizin aranıza bir sebepten dolayı soğukluk girmiş olabilir mi.
0 oy
(152 puan) tarafından
Doğumda sonra erkeklerde oluyor bu zamanla geçecektir. Sadece anne baba olabilirmişiz hissine kapılıyorlar. Yine de karşına alıp söyle bir kaç kere sen yanaş alıştır sonra kendini çek gelmezse konuş
0 oy
(17 puan) tarafından
Amann ben de öyleyim aha benim de libido mu ne o çok düşük koca çok istekli bende tık yok yani erkek de öyle oluyo demek ki 
0 oy
(339 puan) tarafından
Benim de ağrı oluyo mesela ilişkide canım aciyo kasıyorum galiba aslında kasmiyorum ama canım aciyo 3 yıllık evliyim aslında 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 364 göst.
12 Kasım 2023 Aile kategorisinde Tekcocuk (1,214 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 53 göst.
0 oy
6 cevap 183 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,912 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
15 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu