0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (713 puan) tarafından

Selam kızlar, bebeğim bugün tam 1 aylık oldu. 

Hastanede 1 günlük lohusa halimde bana laf sokan olay yaratan kaynanam da nihayet bugün gidiyor, yarım saate çıkarlar evden inşallah ;)

Ev dağınık, mutfak dağınık. Evi mi toplasam kahve mi içsem uyusam mı ne yapsam bilmiyorum :sleeping:

3 Cevaplar

0 oy
(7,446 puan) tarafından
Uyu sonra kahve iç işlerine bak miss dinlenmek daha önemli şimdi senin için ❤️
(713 puan) tarafından
Haklısın, Bebeğim uyanmazsa uyurum
-Reklam-
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Kabus gibi kız benim evde birgün kaldı ;)) ben gelince eltim yardım etti şuan 12 gunluguz bir haftadır tek başına yım mis gibi gerçekten:)) ama tel ile arayıp beni delirtmeyi beceriyo :)
(4,547 puan) tarafından
En iyisi kız teli sessize alıyorum bende artık niyeti bozdu kadın bebeğimi tuzlayacakmis :D eşime dedim sen konuş
(713 puan) tarafından
Bizimkide istedi tuzlama izin vermedim. Çok biliyorlar her şeyi
(4,547 puan) tarafından
Ben kendini tuzla tuzun az gelmiş dedim :D
(4,547 puan) tarafından
Zoruna gitmiş zaten kızım sen evine gitmiyor musun dedi o gün herkese anlatiyormus :D
(713 puan) tarafından
İyi demişsin canım
0 oy
tarafından
Benim doğuma az kaldı bilmiyom ilkinde çok maydonoz oldu genel olarak severim inslalah bunda karışmaz gerçi bu sefer eşim bakacak bize 
(713 puan) tarafından
Maydonoz olmasına falan neyse dedim ama saygısızlık yaptı canım
tarafından
Benimkide o dönem oğlanı oetadan bölecek lerdi annemle şimdi akilkandim ikinizde gelmeyin eşim evde olacak dedim annemde oda istemiyorum hatta evdeki çocuğuma kaynanama anneme hiç bırakmam
(713 puan) tarafından
Annen neden öyle yaptı ikisi mı inatlaşma yaptı anlamadım
tarafından
İşte zaten iyi biri değildir kaynanam onla o kaynanamla sürtüşme yaptılar laf arasında sürekli
(713 puan) tarafından
Anladım canım boşver sıkma kendini

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 46 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (713 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 178 göst.
20 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Bugrakagan (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 240 göst.
10 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Melektrn (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 90 göst.
12 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pelin1 (604 puan) tarafından soruldu

383,002 soru

11,464,579 cevap

35,063 kullanıcı

...