+1 oy
1,251 göst.
Aile kategorisinde (16 puan) tarafından
Herkese selam direk konuya giriyorum 18 aylık bir kızım var 2. Ye hamile olduğumu ogrendim çok sevindim kaynanam hamile olduğumu öğrenince hayırlı olsun der demez kızımı benden istedi neymiş 2 çocuk peş peşe bakmak zormus o benden 15 saat uzakta Antep'te yaşıyor kızımı bir kaç ay alıp yanına bakacakmis hiçbir anne zor diye çocuğundan ayrilirmi tabiki red ettim ama kafam takıldı fazla morali olan varsa alabilirmiyim

71 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hı hı veririm ama rüyalarında olur anca
-Reklam-
0 oy
(373 puan) tarafından
Bütün herşeyi geçtim çocuğundan ayrılabilir mi bı insan ya iki saat görmesem özlüyorum.nasil böyle bişey diyebiliyor daha küçücük gitse sizi unutur o çocuk.ben bile sinir oldum o ne saçmalık 
0 oy
(848 puan) tarafından
Kaynanam da bana sütün olmasa çocuğu senden alırdım dedi ve çok çok çok bozulduğumu hatırlıyorum. Hem süt Hem mamayla besleniyor. Zaten ondan evvel de rüyamda hamileyken onun benden evladımı 6 yaşına kadar kaçırdığını, adını başka bir şey koyduğunu görmüştüm, o hafta psikolojim altüst olmuştu.

Şimdi de ne yani 2 yaşından sonra sütten kesilecek ya, o zaman da mı almayı düşünecek diye kafayı kırıyorum. Eşime söyledim şaka yapmıştır dedi. Şaka veya değil, böyle bir şey bir anneye söylenmez dedim. Bir de gerçekleri söyleyip ardından şaka diyen biri yani şaka yapmayı bilmediğini düşünüyorum. Asla güven vermiyor.

Ben onun oğlunu aldım diye mi böyle düşünüyor anlamadım.

Sakın verme. O çocuğun bu yaşlarında babaannesine değil, annesine ihtiyacı var. Direkt komik bir şaka yapmış gibi davran hatta çünkü ciddiye alınacak bir mesele bile değil Allah muhafaza. Çok isteyen bir daha doğurur.
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Sakın öyle birşey yapma.Bakan nasıl bakıyor.Olur mu öyle şey.Kadına bak seni manipüle edip kızını alacak . Hayır de 
0 oy
(567 puan) tarafından
Asla vermem cocuğun yeri annenin yanı olurmu hiç öğle şey ancak çarşı işim olur o zaman bırakırım bir kaç saat kaynanan nereden biliyor acaba senin iki çocuğa bakamıyacagını kendi öğle mi yapmış 
0 oy
(56 puan) tarafından
Asla verme ne işi varmış hem öyle çocuklar anne babadan kopuyor sinir oluyorum böyle kişilere
0 oy
(354 puan) tarafından
Cnm öncelikle hayırlı olsun maksadım seni kırmak asla değil lütfen yanlış anlama beni şimdi sen hamilesin dimi peki o kızın senden ayrı kalması ne kadar doğru olur şöyle bir düşün onun yerinde annenden sen o yaşta ayrı kalabilir misin ne hissedersin böyle olunca çocuk kendini dışlanmış hisseder bu da onu bir zaman sonra çok etkiler bence moralini hiç bozma bu konuda hem kızın yanında olunca insanın moralini yerine getirir sakın böyle söyleyen kişilere kanma cnm çocuğunu kendinden uzaklaştırma
0 oy
(1,115 puan) tarafından

Eski postlar hortluyor bu aralar :)

(3,359 puan) tarafından
Ayy valla sıktı ya hortlatmalari
0 oy
(2,646 puan) tarafından
Ayni sehirde ve en fazla yarim saat uzaklikta olsa verirdim belki 1 2 haftada olsa kendimi toparlayana kadar, arada gelir gorurdum (Hos annem ve kayinvalidem 20 25 dk uzaklikta bana yinede vermedim onlar geldi :) ama o kadar uzak mesafeye asla izin vermezdim. Bisey olsa Allah korusun nasil kalkip gider insan. Cok dusunuyosa gelsin 1 2 ay yaninda kalsin.
0 oy
(515 puan) tarafından
Asla verme heleki kız çocuğu kime bu devirde nasıl güveneceksin kızım 6 yaşında o kadar zorluk gördüm bir gün olsun dahi yanımdan ayirmadim annemlerde tek kalmasına dahi izin vermedim kendisi bunun bilincinde geçen bana diyor ki anne kızım olursa asla bir yerde kalmasına izin vermem nasıl 1 2 ay kayinvalinjzin evinde kalır nasıl kayinvalide bunu teklif eder ben kreşte çalışıyordum kızımı sabah kendimle götürüp öğlen ana okuluna bırakırdım annem yakın olmasına rağmen oraya bırakamazdim anne de gözüm arkada kalır kizimdan ayirlamam bu güne kadar hep yanımdaydı bütün zorluğuyla yine yanımda gözümün önünde kalsın de ben anneyim annelik bu zorluğu gerektirir deyin 
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Eşya değil yaa bu eskisini ver yenisini al tövbee 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 768 göst.
24 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
27 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Bbttnnmm (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
7 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Zzzzzz (1,545 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Defne21 (46 puan) tarafından soruldu

383,049 soru

11,465,897 cevap

35,067 kullanıcı

...