0 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde (2,104 puan) tarafından

Kızlar evet 400 TL birçoğuza çok fazla gelebilir gereksiz bulabilirsiniz söyle bir durumum var kilomdan dolayı elbise veya abiye bulamıyorum kaynimin düğünü var aynı zamanda eşimle kuzeniz ve oda kuzenim şimdiye kadar abilerimin düğünleri geldi geçti tanıdıkların geldi geçti bu kilodan dolayı hiçbir zaman sık birşey giymek nasip olmadı mağaza mağaza gezerken yine bulamadım kendime elbise en son girdiğim mağazada büyük beden elbiseler vardı resmen hayalimdeki elbiseyi buldum bayıldım resmen eşimde fark etti ve hemen alalım dedi Allah var çok kaliteli kumaşı var şuan tadilatta baya açık yerleri vardı altına birazz astar gecirtmek için bıraktım Çarşamba gibi elime ulaşır varsaydim ki şimdiye kadar alamadığım elbiselerin parası olsun dedim kendimi bı yandan motive etmeye çalışıyorum hayır diyorum bu senin hakkın hep istediğin şey inşallah elime geçerse atarım size de bunu yapmakta doğru yaptım dimi :D

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne güzel mutlu olmuşsun eşinde almış hiç düşünme parasını bence☺️
(2,104 puan) tarafından
Degilmi gerçekten kendimi çok kötü hissederdim tekrar şık bir elbise giyemeseydim
-Reklam-
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Kaç kilosun canım merak ettim 

İyi yapmışsın giy gitsin
(2,104 puan) tarafından
Sağol canım inşallah bizde bir an önce istediğimiz o vücuda sağlıkla girebiliriz gerçekten çok zor bir durum
(88 puan) tarafından
Çocuğunuz oldu mu
(2,104 puan) tarafından
Evet cnm şuan 5 yaşını doldurmaya az kaldı  sürpriz yaptı doğal yolla hamile olduğumu öğrendim
(88 puan) tarafından
Ya maşallah Allah' bağışlasın inşallah bende tedavi görüyorum bakalım nasip
(2,104 puan) tarafından
Allah nasip etmişse her türlü gelir rabbim kucağınızi boş birakmasin
0 oy
tarafından
Çok doğru yapmışsın güle güle giy canım :) 
(2,104 puan) tarafından
Çok sağol hakkimdi değilmi o kadar içimde kalmıştı

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 253 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 208 göst.
15 Eylül 2023 Aile kategorisinde Canveannesi (1,026 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 253 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Bircis (2,291 puan) tarafından soruldu