0 oy
115 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,195 puan) tarafından

image

kızlar geçen kontrole gittim 6 gün sonra seni tekrar gorim dedi Çarşamba gidicem ama doğumun bir an. Önce başlamasi için ne yapabilirim yürüyüş ve egzersiz yapıyorum zaten

6 Cevaplar

+1 oy
(2,979 puan) tarafından
Herşeyi yapıp 41 e kadar doymayan kızımı sezeryanla kucağıma aldım oğlumu normal doğurmuştur, kızım kanala sıkışmış çıkamadı. Hayırlısı olsun hakkında 
(1,652 puan) tarafından
Ahahahah benimkide 41 haftayı bitrip 42ye geciyo yarin bide kiz erken doğarmış falan filan. Bende oğlumu 40+4de normal doğum yaptım ama bu baya geçç neden geç doğruyorum cocuklarimi yahuu. Bugün kontorle gidcem simdi . Ama biseyi anlayamadım kanala sıkışmış derken  sende suni sanciyça once normal doğummu denendi?sonrasındamı sezeryana alındın? Yoksa usgdammı belli oldu sıkışık oldugy direk sezeryanamı alındın?
(2,979 puan) tarafından
Önce suni verilip normal doğum denendi canım 7 cm açıklığa rağmen hiç ilerlemedi bebek acil sezeryana alındım
-Reklam-
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Hurma yiyin derler. 

Neden hemen olsun istiyorsunuz. 

Şimdiden hayırlı olsun bebişiniz. 
(2,195 puan) tarafından
Nefes bile alamıyorum kavuşmak için sabırsızlanıyorum
(3,582 puan) tarafından
Sağlıkla kucağınıza alın. Erkekse 40 haftayı gözden çıkarın. Bebittolar orda çok rahatlar:)
0 oy
(13,297 puan) tarafından
Bol bol squat yapabilirsin evde ilişki yaşa sıcak suya gir leğene sıcak su koyup otur 

Hurma yiyebilirsin ananas o da açılmayı sağlıyor

Ben neredeyse 41 hafta doğurdum her şeye denedim olmadı suni sancı ile geldi
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Hurma squat merdiven inip çıkmak cinsel ilişki bunlar hızlandırıyor ben bu uygulamadan üç gün sonra doğum yaptım. Sağ salim kucağına al inşallah. 
0 oy
(754 puan) tarafından
Uygulama 29 mayıs gösteriyordu doğum tarihini ben 27 mayısta kontrole gittim 1 hafta sonra gel daha tık yok dedi gecesine doğurdum 28 mayısta doğdu
0 oy
(407 puan) tarafından
Bu uygulama 40 haftayı gösterdi benim bebiş geldi :) bence doğru 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 101 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Sulemhmt (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 25 göst.
0 oy
2 cevap 119 göst.
28 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Nuraydnn (78 puan) tarafından soruldu