0 oy
1,070 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Keçi boynuzu kaynattım eşime verdim içemedi kokuyor dedi olmayacak işte bizim çocuk olmayacak

35 Cevaplar

0 oy
(1,424 puan) tarafından
Niye kararmsar oluyorsun sorun kimde  
tarafından
Sorun eşimde
(1,424 puan) tarafından
Hımm ozaman tedavisini mecbur olacak yani
-Reklam-
0 oy
(162 puan) tarafından
Ay oda olecek degil ya koklamadan dikiversin şifa olsun die 
(162 puan) tarafından
Istiyorsa katlanmali bence belki vesile olurdu hersey Allahtan
tarafından
Bu yüzden bende gittim aldım kaynattım ama içmedi
(162 puan) tarafından
Ibrahim saraçoglunun kurleri faydali oluyormus galiba cok duyuyorum ama hep bitkisel oldugu icin kokar yine yapmaz sanirim
tarafından
Zaten onun kuru bu keçi boynuzuda ona baksak yaptım ama içmedi kokuyor diye
(162 puan) tarafından
Sıkıntı bayanda olsa herseye katlanıyorlar ama her erkek ole degil rabbim kalbine gore versin canm
0 oy
(389 puan) tarafından
Hayırlısı olsun içer inşallah
tarafından
Iciremedim maalesef kokusunu beğenmediği için içmedi
0 oy
tarafından
Burnunu kapatsın tek solukta içsin canım oda bişi olmaz 
tarafından
Yok içmedi bir yudum aldı neredeyse bir litre su içti üstüne midem bulandı faln dedi
tarafından
Güzel konuş içmn lazm bebeğimiz olsun artık falan de tek nefeste içsin öyle yudum yudum içilmz zaten
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Başka bir içecekle karıştırıp versen olur mu acaba kokuyu bastırsın diye
tarafından
O zaman da ise yarar mı ki
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Yese aynı faydayı sağlamıyor mu canim
(2,267 puan) tarafından
Canım onun da kendinden ödün vermesi gerekiyor biraz
tarafından
Evet ama vermiyor işte keşke sorun bende olsaydı da benim kullanmam gerekseydi yaa
(2,267 puan) tarafından
Canım bunu için ilaç tedavisi yok mu vardır illa ki
tarafından
Ilaç tedavisi değil tüp bebek dediler direk bize bunun içinde para lazım bizde de o yok maalesef burda bir kaç kişi söyledi %5 ileri hareketliliği olupda bunu içiren çocuğu olan çok duydum okudum ama ben kocama ıciremedim
(2,267 puan) tarafından
Anladım canim inşallah beklemediğiniz bi anda doğal yolla olur Allah in mucizesi çok
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Hemen umutsuzluğa kapılma kuzum, Rabbim en güzel zamanda mucize verir inşallah sana❤❤
tarafından
Inşallah diyorum başka da bir şey gelmiyor elimden
0 oy
(4,546 puan) tarafından
Keçiboynuzu ile olmaz Doktora hiç gittiniz mi
tarafından
Gittik ileri hareketlilik %15 yerinde hareketlilik %25 tamamen hareketsiz de %60 çıkmıştı sonuçta
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Töbe estağfurullah onu içmedi diye çocuk olmayacak diye bişey mi var. Karamsar olma bu kadar. İçtiği bişeye katmayı dene kaynattigin keçi boynuzunu.
tarafından
O zaman faydasını görür mü peki
(4,668 puan) tarafından
İllaki olur faydası. Ama sen kendini ona şartlama yaradan ne zaman ol derse o zaman olacak biliyorsun. Sen elinden geleni yap hayırlı zamanı ne zamansa o zaman olacaktır. Kendini yıpratma lutfen.
tarafından
Ben çabaladıkça o hiç bir şey yapmaması çok zoruma gidiyor
(4,668 puan) tarafından
Bişey yapmamak degil de bebek konusunda biraz rahat olmak gerekiyor. Ne kadar kafaya takarsan o kadar zor oluyor. Biraz rahatlamaya çalış sen de elinden geleni yap gerisini Allah a bırak. Sürekli düşünüp kendini yipratmama en azından öyle yapmayı dene.
tarafından
Yok hayır sürekli düşünmeyi bıraktım zaten illa olacak da demiyorum en azından doktora gidene kadar bir ay falan içse bana yeter öyle kafaya falan takmıyorum o günler geçti gitti zate
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Aaaa canım öyle deme bak ALLAH korusun  kuzum ümitsiz olma ki isyankar  olma ALLAH  korusun zamanı vardır belki  hiç kötü düşen me iyi düşün  iyi OLSUN  ❤❤❤❤
tarafından
Inşallah iyi olur
0 oy
tarafından
Bu kadar isyankar olma canim Allah inşallah nasip eder 
tarafından
Isyankar değilim eşim içmedi içmek istemiyor çok moralim bozuldu
0 oy
(15,699 puan) tarafından
Başka birşey katip versen olmaz mi
tarafından
Faydası olur mu ama bide neye mesela
(15,699 puan) tarafından
Yoğurda yada portakal suyuna
tarafından
Yoğurttan nefret eder
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Biz 9 ay taşıylm doğuralm buyutelim bütün zorluğuna rağmen yoluna yol olalım bebeklermzn. Kendisi bi şeyi ise ölecek miymis bn olsam cirkefe bağlardm
tarafından
Ben de sessiz sessiz ağladım 2 senelik evliyim sinirden stresten midemde mikrop üremiş resmen sen düşün neler çektiğimi
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yani keçiboynuzunu içmeyi göze alamıyorsa ohooo. Millet neler yapıyo senin kocan nazlanmış biraz öldürmüyo o koku yani ne var. Ayrıca cocuk keçiboynuzuna kalmadı canım sen tonlarca içir olmayacağı varsa olmaz. Agzına bile sürmesin olacagı varsa Allah verir olur. Allah kucagını boş bırakmasın inşallah 
tarafından
Evet ama en azından bir umut işte benimkiside
(25,224 puan) tarafından
Allahtan umut kesilmez cnm Allah hayırlı zamanda vereceği zamanı bilir. Ben 5 sene vajinismus çektim ilişki bile yaşamadım. Tedavi gördüm aştım ve oldu. Demek ki benim kısmetimde 5 sene sonra hamilelik varmış. Sabırla bekle tevekkül et
0 oy
tarafından
Ne kadarlık evlisin
tarafından
2 yıllık evliyim
tarafından
Benimki 4.seneden sonra oldu eğer olmuyorsa Allah senin yaşayacağın birşeyi engelliyordur.
Biraz tevekkül et lütfen asi ve isyankar olma
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Kuru yemişler yesin ne sorunu var blmiorm ama sperm artırmak için çok yol var cnm

0 oy
tarafından
Bende yapmistim esime ilk gebeligim bos gebelik olup kurtaj olduktan sonra icmemisti iyy ne kotu kokuyo diye ama hersey allahtan olucagi varsa zaten oluyo ben o zaman bal karabiber tarcin gibi bi karisim yiyodum sabah aksam tam hatirlayamadim nasil bsydi ama sen kendin dene yani olmazsa 
0 oy
tarafından
Doktor ne dıyo bişey yok doğal yolla mı yapın dıo şu aktarlarda falan karışımlar var cnm onlardan al ver burnunada mandal taksın
tarafından
Tüp bebek diyorlar
tarafından
Ee onu yapmayacak mısın içmiosa bıran once tedaviye başla cnm çok kızdım eşine yaaa
tarafından
Tedavi için para lazım maalesef şuan elimde 5 lira para bile fazla kalmıyor ki tedaviye başlayalım
tarafından
Devlet karşılamıomu benım abımlerde tup bebek yaptırdı da devlet karşıladı üniversite haatanesinde
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Rabbim sanada br evlat nasip eder insallah
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Keçi boynuzuna bel bağlama be kuzum az rahat olun az çocuk fikrinden uzaklasin..  başka şeylere odakların bir iş bul çalış kafanı dağıt bisiler yap böyle odaklanirsan olmazki

İlgili bir soru bulunamadı

379,918 soru

11,372,990 cevap

34,855 kullanıcı

...