0 oy
58 göst.
Diğer kategorisinde (1,088 puan) tarafından
3 yaşında oğlum belediyenin kursları oluyor cocujlu anneler için de kreş eğitimi veriyorlar. Oğlumu 2 gün oraya götürdüm. İlk gün sürekli ağladı erken alıp eve gitmek istedim 2. Günde asla ama asla tek başına girmedi. Sen gelmezsen gitmem diyor onunla beraber girdim 1 saat falan durdum oğlum tuvalete gitmem gerek sen burda bekle hemen gevehim dedim kapıda bekliyorum ağlıyori diye 5 dk sonra ağlamaya başladı öğretmeni ilk defa ayrı kalıyorsa normal diyor ama şuan hiç gitmek istemiyor. Bu sene de Eylül ayında özel kreşe yazdırmayı düşünüyordum. Yine ben gitmem diye ağlıyor. Şuan belediye kresine gitmiyor kıyamadım. Ama eylüle kadar 4 yaşına 3 ay kalıyor. Biraz daha büyüyor ya alışır mı sizce kreşe 

2 Cevaplar

0 oy
(9,653 puan) tarafından
Canım konudan bağımsız ama hangi belediye o? Her belediye açıyor mu kreş 
(1,088 puan) tarafından
Ankara belediyesi canım ankara da genelde her ilçe de var
-Reklam-
0 oy
(10,079 puan) tarafından
Basta benimkide agliyodu gitmek istemiyodu. Bana hep etraftanda ogretmenlerinde dedigi siz gidecekkisin gitmek istiyomusun kiyamam demiyceksiniz hic. Okul bu herkes gidiyor bende gittim seninde ogrenmen icin gitmen gereken bir yer diyeceksiniz. Sizin dirayetinizi gorunce mecbur kalacak dediler. Oylede oldu. Aglayarak gittik aglayarak geldik. Simdi cok guzel gdiiyo masallah :)
(1,088 puan) tarafından
Doğru ama ilk gün gittiğimde bir sandalyeye oturmuş gözleri sisene kadar ağlamış öğretmeni susturamadim dedi o halı çok üzdü beni
(10,079 puan) tarafından
Ogretmen ne dedi peki alinmi dedi. Ilk 1 hafta alistirmadir zaten. 45 dakka 1 saat durur siz kapida beklersiniz alirsiniz. Oyle olmadimi
(1,088 puan) tarafından
İlk günleri yavaş yavaş alışacak dedi ama daha sonra kurs müdürü içeri veli giremez diyerek kıral koymuşlar içeri alamıyoruz dedi. Ama gelmek istemiyor bensiz dedim. Alışacak zamanla dedi
(10,079 puan) tarafından
Oyle bi yere gonderme zaten canim. Gecen sene bizimde 1 aylik kotu bi tecrubemiz oldu farkli bi okulda. Agliyodu ogretmenler kucagimdan cekerek aliyolardi cocugu yoksa ayrilmaz falan diyerek. Okuldan alirken bile bizi gorunce aglamaya basliyodu. Ama bu sene gittigimiz yer. Ayakkabilarini birlikte cikariyoruz montunu falan. Ic alana kadar giriyoruz. Ogretmen girmek istemese bile ikna ediyo guzel konusuyo. Gel bak seninle napicaz yeni oyuncaklar falan arkadaslarin seni bekliyo aa annesi bak ne var falan. Cocuk merakla isteyerek gulerek giriyo iceri. Gecen seneki okulda kapidan iceri adim attirmak şoyle dursun merdivene cikarmazlarki. Okulda cok onemli
(1,088 puan) tarafından
Canım zaten belediyenin kreşi bir ücret vermiyordum. Benim amacım bu sene kreş ortamına alışsın seneye zorluk çekmesin diyeydi. Çünkü oğlum paylaşmayı bilmiyor ve çok dik başlı biraz daha paylaşmayı öğrensin arkadaş ortamında nasıl davranması gerektiğini öğrendim diyeydi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 108 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Narin (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Narin (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
13 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Tuna-Tugra (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,180 göst.