0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (162 puan) tarafından

image

4 sene olcak evleneli .  aslında  balkondan  dış kapıya ışık vurunca  lekeyi fark ettim sildim gitmedi sonra bir kaç kez daha öyle denedim yok gitmiyo sirke yağ sökücü cif çamaşır suyu  o an gitmiş gibi ama aynı kuruyunca. Şimdi yine çarptı gözüme elledim mesela yağ hissi geliyo . Aklıma gelen şey mi diye düşünüyorum.  Bide şöyle bişey var evlenmeden bir kaç ay öncesi  rüyamda bu şu an ki kendi kapımızın  kilit yeri varta üstte anahtarla kitlenen yer orsına birinin domz yağı sürmüş diyorum ayy kim sürmüş bu  domz yağını  diyorum. sonradan eve temizliğe gelip gittikçe aklıma rüya düştü geldi  anahtar yerine baktım bişey yoktu . Eve girdikten bir kaç ay sonra fark ettim burasını da resimde az çok belli oluyo nedir bunun çözümü başına gelen bilen var mı . Ben burdan çok rahatsız oluyorum ev dubleks aşşağıda ne zaman yatsam bu dış kapı koltuğun çaprazı kalıyo. Hep uyanınca yada uyku arası kalkınca saçma sapan şeyler görüyodum . Başka yerde yatınca olmadı. Eşim gececi olunca alt katta uyumaktan korkuyordum ya bişey uçuyo ya   örümcek ağı gibi kapıda biri var orda aynada bakıyo falan  gib. Sonra sonra dedim bunu rahatsız ediyo beni bundan dolayı mı görüyorum tek orda ama başka yerde hiç . Bir hafta yatarım aşşapıda bir hafta 3 4  yada 5 olur saat kalkarım yine bileyler var korkuyorum ezanda okunuyodu  sonra otur dur  hava aydınlanana kadar uyuyamıyodum işe öyle gidiyodum . Burası hep aklımda ama odaklanıp dillendirmek istemedim çevremdekilere de . Size  sormak istedim . Uzun oldu  kusura bakmayın 

3 Cevaplar

0 oy
(119,661 puan) tarafından

ooy bacim evlenmeden bi kac ay onceki ruyayi nasi unutmadin sen :silly: oyle buyuymus domuz yagiymis boyle seylere kafa yorma abdest al namaz kil namaz kilinan evde hic bisi olmaz

beyaz sirke temizlik icin elma sirkesi gidalari sebzeleri falan sirkeli sida bekletmek icin uzum sirkesi asil boyle sihirden buyudem korumak icin etkili olan
(162 puan) tarafından
Hadi ya . Bunu da öğrenmiş oldum  daha önce elma sirkesiyle sildim  ne bileyim o vardı  ilk duydum valla sağol canım
aklinda kalsin
(162 puan) tarafından
Tekrar sağolasın
onemli degil ❤️
-Reklam-
0 oy
(207 puan) tarafından
Birşey diyim mi bı hocaya gitmelisin bnce aynı bnde evlendigimiDe kötü kötü rüyalar goruyordum, yatak odasında uyumaya korkuyordum, o tarafa gitmeye korkuyordum, sonra okutturdk bizden önce oturan kişilere büyü yapılmış evine, hoca dış kapıya ve yatak odasına yağ sürülmüş demisti o bize bile sirayet etmis
(162 puan) tarafından
Eve ilk biz geçtik ama sonradan dikkatimi çekti başta hiç görmedim vardı belkifark etmedim . Tesadüfen gördüm patlayınca dedim silememişim sildim sonra yine aynı gördüm eve giren insanlar belli pandemi de evlendim eve çeyiz için de kimseyi sokmadım kaynanam eltim annem ustalar eşim ben  . Eltimi kaynanam ben yokken getirmiş. Ayna kırıldı mobilyamızın onu drğiştirmeye gelirken bunlarda gelmişler bana da eşim söyledi cocuk sesini duyunca kim var diye sorunca. Yoksa bizde gittik giitcez demediler . Bide acelesi yok görmesinin evin insanı sonuçta . Eşim yukarda olcaktı başka bişey gelmiyo aklıma düşününce
(207 puan) tarafından
İnsanlara çok güvenme iyiymiş gibi olup arkandan iş çevirirler Allah muhafaza tabi öyle şeyler de kendim yaşayınca postta da görünce yazayım dedm
(162 puan) tarafından
Hoca işini de biliyolar . Eltimin bebeği olmamış  6 ay
 başta hemen hocaya gitmişler . Söylesem hoca lazım var derler zaten . Güvenmiyorum evime geleni de tek bırakıp ayrılmadım hiç ama ben eve girmeden gireni bilemem kayınvalidemde yedek anahtar var . Kötü niyetle öyle yapılan bişeyse kendilerine dönsün

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 307 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,475 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
8 Nisan 2023 Diğer kategorisinde mys62 (1,864 puan) tarafından soruldu

382,100 soru

11,440,142 cevap

35,010 kullanıcı

...