0 oy
63 göst.
Diğer kategorisinde (860 puan) tarafından
Kızlar kremalı mantarlı makarna yaptınız mı hiç tavuk dünyası tarifi var bir de tavukla makarna salata felan deneyen oldu mu nasıl oluyor tadı 

5 Cevaplar

+1 oy
(905 puan) tarafından
Ben hep yaparım hatta kremalı köri soslu tavuk çok güzel oluyor bayıla bayıla yiyoruz valla 
(860 puan) tarafından
Nasıl yapiyorsun bana tarif atarmisin çok merak ediyorum canım çekti
(905 puan) tarafından
Tavuk göğsünü juliyen doğruyorum canım granit tavaya birazcık sıvı yağ koyup dogradıgım tavuklarımı tavaya atıp kapagını kapatiyorum yeşil ve kapya kırmızı biberleride Jülyen dograyıp tavukların rengi dönünce onlarıda içine ekleyip birazcık tuz ekliyorum kapagı kapatıyorum yine suyunu çekmeye yakın köri sosumu atıyorum 1 tatlı kaşıgı çok azda karabiber onları bir karıştırıp kremasını döküyorum kreması fokurdamaya başlayınca kapatıyorum ocagın altını yanına göbekten bir salata ve fanta yada pepsiyle mükemmel gidiyor yapıcam birazdan canım istedi benimde:)
(860 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
+1 oy
(3,097 puan) tarafından
Ben kremalı mantarlı makarnayı da tavuğu da çok severim çok lezzetli oluyor alıştığım bi tarif var çok basit hep öyle yapıyorum 
(860 puan) tarafından
Nasıl yapiyorsun
+1 oy
(4,673 puan) tarafından
Mantarlı kekikli tavuk yanina.esim köri soslu seviyor onu yapiyorum ama makarna da tavuklu kekikli daha çok yakışıyor
(860 puan) tarafından
O sosu nereden bulabilirim
(4,673 puan) tarafından
Koriyi mi marketlerde var
(860 puan) tarafından
Yaptığın bir tarif var mı atarmisin
+1 oy
(887 puan) tarafından
TikTok hesabımda var yaptım ikisinide bak istersen 
(860 puan) tarafından
Atarmisin hesabını bakım hemen
(887 puan) tarafından
Yemek_delisiii canım makarnamda sadece mantar yok
(860 puan) tarafından
Bulamadım ekran resmini atarmisin profili
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Bende beklimm şurada 
(887 puan) tarafından
Yemek_delisiii bakmak istersen 2 tarifinde yaparken videosunu cektim çok güzel olmustu gerçekten
(16,504 puan) tarafından
YouTubeden mi cnm
(887 puan) tarafından
TikTok canım :)
(16,504 puan) tarafından
Tik tok kullanmıyorum kuzum ya yinede tşk ederim
(887 puan) tarafından
Rica ederimm:)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 153 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayparca (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
23 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 265 göst.
2 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Htcmm (11,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 127 göst.
2 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,529 puan) tarafından soruldu

380,191 soru

11,381,971 cevap

34,878 kullanıcı

...