0 oy
40 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (388 puan) tarafından
1.5 ve 4.5 yas cocuklarim var ikisi de kansiz kan ilacj kullaniyoruz dogal yollardan ne iyi gelir.dur pekmezi keci boynuzu ozu ve kuru uzum yediriyorum baska ne iyi gelir

1 cevap

0 oy
(1,102 puan) tarafından

karadut özü kullan kuzuum yada pekmezi .

ama 4,5 yaşında kine bunu verebilirsin kuru üzüm siyah kuru üzüm çekirdeği var onu toz haline getiren aktarlar var ondan sabah yada akşam bir tatlı kaşığı yedir su içir üstüne 1 ay devam et etksiini göreceksin kendimde kansizim bende işe yaradı bıraktım şuan ama.

dalak birebir kan artışında haftada bir yedirebilirsen yedir arkadaşım a kan ilaçları vermişti doktor o böyle sakat et tüketir ben yiyemem ciğer ,dalak , yemişti 1 ay sonra gittiğinde doktorun tek dediği nasıl normale geçmiş kanın nasıl arttı olmuş .

bildiklerim bunlar kuzum.bide kansızlık bazilarinda iştahsızlıkta yapabiliyormus bende nedense tam tersini yapıyor benim aileden gelen ırsi bize anemi kansızlık benimki , oğlum aynısını olmasın die herşeyi yedirmeye çalışıyorum yemek istemesede çaba gösteriyorum..

kırmızı pancar kuzu bide , çorba meze nasıl yerlerse
(388 puan) tarafından
tesekkurlwr deneyecegim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 34 göst.
4 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Docentpapagan (488 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 55 göst.
24 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,966 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Merveeymen (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 134 göst.

381,233 soru

11,413,252 cevap

34,957 kullanıcı

...